Arama Kaydedici İle Başka Telefonun Aramalarını İzleme 2023

Arama Kaydedici İle Başka Telefonun Aramalarını İzleme 2023

Arama kaydedici ile başkasına ait telefon arama kayıtları izlenebilir mi? Telefon arama kaydetme yapabilmek için neye ihtiyacınız var bu yazıda bulabilirsiniz.

Arama Kaydedici İle Başka Telefonun Aramalarını İzleme

Arama kaydedici ile başkasına ait iPhone arama kaydetme rahatlıkla yapabilirsiniz. Android telefonlar için de geliştirilmiş programlar mevcuttur. Bu programlar sayesinde takip etmek istediğiniz telefonda yapılan arama kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Program sizin yerinize bu aramaları takip eder ve size bildirir. Aramaları takip etmek için neler yapmalısınız?

Başka Telefonun Aramalarını Takip Etmek İçin Ne Yapmalısınız?

Arama kaydedici ile Android telefon takip oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken bu konuda uzman bir programı tercih etmeniz olacaktır. Bu alanda tercih edilebilecek programların başında mSpy gelmektedir. mSpy’ın web sitesinde programın telefonunuza uygun sürümünü Standart ya da Premium abonelik paketlerinden birini seçerek satın alabilir ya da 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Arama kaydetme özelliğini telefonunuza jailbreak veya root işlemi yapmadan dahi kullanabilirsiniz. Ancak daha fazla takip özelliği istiyorsanız jailbreak ya da root işlemi yapmanız gerekebilir.

Arama Kaydetme Programı Nasıl Yüklenir?

Arama kaydetme programı iPhone gelen aramaları takip edebilmesi için programı kurmalısınız. Paketinizi seçtikten ve aboneliğinizi aldıktan sonra kayıt bilgilerinizi doldurun. Daha sonra e-posta adresinize gelecek olan bilgiler ve link ile kullanıcı panelinize bağlanın. Kullanıcı panelinizden jailbreakli, jailbreaksiz iPhone veya Android seçeneklerinden birini seçin. Size yükleme linki verilecektir.

Android:

Bu linki hedef Android telefonun tarayıcısından açın ve yönergeleri takip edin. Daha sonra indirdiğiniz programı silin.

Jailbreakli iPhone:

Cyndia paket yöneticisi açıp “Sources\ Edit \ Add” bölümüne size gelen linki ekleyerek sonlanmasını bekleyin. Sırasıyla “Sources \ Mtechnology LTD repository” tıklayın. İz bırakmamak için “All Repository” kısmından “iPhoneInternalService” yazılımını kurup, “Restart Springboard” basıp kurulumu bitirin.

Jailbreaksiz iPhone:

Hedef telefonun iCloud bilgilerini girmeniz yeterlidir.

Kurulum aşamasında karşılaşabileceğiniz sorunlarla ilgili mSpy size 7/24 teknik destek sağlamaktadır.

Arama Kaydedici Hangi Bilgi İletir?

Arama kaydetme programı arayan veya aranan kişiyi, aramanın zamanını, süresini, sıklığını iletir. Ayrıca iPhone arama kaydı geçmişi, program kurulduktan sonra silinmiş aramalar ve arama geçmişi takip edilebilir hale gelir ve kullanıcı panelinde gözükür.

Casus Programın Diğer Özellikleri

Casus program yapılan aramaları kaydetme Android arama kaydı tutmanın dışında arama engelleme programı olarak da kullanılabilir. İstenmeyen numaralar engellenebilir. Konum bulma özelliği oldukça kullanışlıdır. Diğer özellikler için tıklayın.

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status