Çocuk Takip Aracı Olarak Android Casus Yazılım

Çocuk takip etmek için onun yanından hiç ayırmadığı telefonlarına Android telefon takip yazılımı kurmak kadar etkili, kolay ve ucuz başka bir şey bulamazsınız.

Android Casus Yazılım İle Çocuk Takip Etmenin Bütün Yönleri

Çocuk takip etmek için Android telefon takip programı kullanmak ve çocuğunuza bu program aracılığıyla göz kulak olmak için karmaşık bilgilere, yeteneklere ihtiyacınız yok. Bu yazımızda sizlere Android ebeveyn kontrolü en kolay ve ucuza nasıl yapılır, çocuk takip programı nasıl çalışır ve neler takip edilebilir göstermek istiyoruz.

Android Telefon Takibi İle Çocuk Takip Etme

mSpy sektörün en iyi Android casus yazılım çözümlerinden birini uygun fiyatla sunarak ebeveyn kontrolü için yapılması gereken bütün karmaşık ve ağır işi kendi omuzlarına alıyor. mSpy’ın sitesini ziyaret ederek kendinize uygun paketlerden birini satın almanız, gönderilecek e-postadaki bağlantıdan yine e-postadaki kullanıcı adı ve şifreyle kontrol paneline giriş yapmanız kuruluma başlamanızı sağlayacak.

Kuruluma başlamadan önce çocuğunuzun cihazın en az Android 4 işletim sistemiyle çalıştığından emin olmalı ve cihazı yanınızda hazır tutmalısınız.

Kontrol panelinde ilk olarak hangi işletim sistemine sahip cihazı takip etmeniz gerektiği sorulacak. Buradan Android’i seçerek devam ettiğinizde programı nasıl indirebileceğinize, kurulumu ve son ayarları yapabileceğinize kadar her adım ekran görüntüleriyle anlatılacak. Bu Android telefon takip başlangıç adımlarını takip etmeniz yeterli.

mSpy root’suz Android cihazlarda da çalışabilmesine rağmen anında mesajlaşma uygulamalarının takibi gibi özellikler için cihaza root yapmalısınız. Başlangıç rehberinde bu konuya yer verilmiyor olsa da internetteki başka rehberlerden kolaylıkla nasıl yapılabileceğini öğrenebilirsiniz. mAssistance hizmetinden faydalanmayı seçerseniz bu işlemleri uzaktan teknik destek personeline yaptırabilirsiniz.

Android Casus Yazılım Nasıl Çalışır?

Kurulum tamamlandıktan sonra Android takip işlemi otomatik olarak başlayacak. Genel olarak Android ebeveyn denetimi iki aşamadan oluşuyor diyebiliriz.

İlk aşamada mSpy yüklendiği telefondaki her şeyi toplayarak tam kapsamlı bir Android takip işlemi yapıyor. Etkinliklerin kaydını anlık olarak topladığı için silinen mesajlar, fotoğraflar, arama geçmişi ve benzeri hiçbir şey gözünüzden kaçmayacak. Kendisini sakladığı için fark edilmesi de mümkün değil.

İkinci aşamada internet üzerinden kayıtlar kontrol paneline gönderiliyor. Siz de ne zaman isterseniz kontrol panelinize girerek kayıtları inceleyebileceksiniz. Belirli durumlar için bildirim ayarlamanız da mümkün.

Aile Koruma Programı Özellikleri

mSpy’ın internet sitesinde görebileceğiniz gibi farklı özelliklerin bulunduğu, farklı ücretlerdeki aboneliklerle temin edilebilecek paketler bulunuyor. Bunların arasından özelliklerin açıklamalarını okuyarak ihtiyacınıza en uygun olanı temin edebilirsiniz. Elbette telefon takip programı Android ücretsiz denemesinden yararlanabilmeniz mümkün.

Öne çıkan Android ebeveyn kontrol özelliklerin genel bir listesiyse şöyle verebiliriz:

 • Gelen ve Giden Arama, Mesaj, E-posta Takibi

 • Rehber, Notlar, Takvim Takibi

 • Fotoğraf ve Video Takibi

 • Skype, WhatsApp, Snapchat ve Diğer Anında Mesajlaşma Takibi

 • Anlık GPS Konum Takibi

 • Coğrafi Çevreleme İle Konum Değişikliği Bildirimleri

 • Tuş Vuruşu Kaydedici

 • İnternet Geçmişi Takibi

 • Yüklü Uygulama Takibi

 • Uzaktan Arama, Uygulama, İnternet Sitesi Engelleme

 • Uzaktan Cihaz Kilitleme ve Silme

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status