Android Ebeveyn Denetimi Programı 2023

Çocuklarınızın güvende olmasını ümit etmeyin, Android ebeveyn denetimi ile bunu garantileyin. Yazımızda bu konu hakkında daha fazlasını okuyabilirsiniz.

Android Ebeveyn Denetimi

Android ebeveyn denetimi yapmaya başlıyor olmak size bilinmeyen topraklara adım atıyormuş gibi hissettiriyorsa bu yolculuğunuzda sizi yardımcı olmaya hazırız. Doğru tercihi yapmak, düşük bir maliyetle ve az teknik bilgiyle bu işin üstesinden gelmenin aslında ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Android Ebeveyn Denetimi Nasıl Seçilir?

Çocuklar söz konusu olduğunda her şey daha fazla özen ister. Android ebeveyn denetimi için bir program seçerken de mutlaka aynı özeni göstermelisiniz.

Ebeveyn takip programı olarak kullanmayı düşündüğünüz yazılım hangisi olursa olsun mutlaka çocuklar üzerinde kullanılmaya uygun olmalı. Otoriteler tarafından onay verilmiş olması, güçlü şifreleme algoritmaları kullanılması son derece önemli.

İhtiyaçlarınızı iyi analiz etmeli ve sunulan hizmetin bunu karşılayacağından emin olmalısınız. Örneğin gizli çalışan/çalışamayan, uygulama mağazasından indirilebilen, rootlu/rootsuz çalışan ve telefonlardan, bilgisayardan farklı veriler toplayabilen birçok ebeveyn denetimi programı var. Tercihen bunların hepsini bir arada sunan birini bulmalısınız.

Android ebeveyn denetimi için seçtiğiniz çözümün maliyetine de dikkat etmelisiniz. Farklı abonelik planlarının, farklı özellik paketlerinin olması işinizi kolaylaştıracaktır. Telefon takip programı Android ücretsiz denemesine sahipse bu da büyük bir artıdır.

Android Casus Yazılım İle Ebeveyn Kontrolü

Ebeveyn denetimi yapmak için Android telefon takip yapmak istenildiğinde en iyi performansı Android casus yazılım kullanarak alabilirsiniz.

Bir önceki bölümde değindiğimiz konulara dikkat ederek ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir Android casus yazılım seçtikten sonra bunu çocuğunuzun cihazınıza yüklemelisiniz. Yükleme işlemi için çocuğunuzun cihazına fiziksel olarak erişmeniz gerekecek. Uzaktan kurulum ne yazık ki yapılamıyor.

Toplanan kayıtları herhangi bir tarayıcıdan girebileceğiniz kontrol paneli üzerinden göreceksiniz. Seçtiğiniz programa bağlı olarak kendi cihazınıza da bir program yüklemeniz gerekebilir.

Android telefon takip yapabilmeniz için cihazınızın en az Android 4 işletim sürümünü çalıştırıyor olmalı. Ayrıca anında mesajlaşma takibi gibi gelişmiş özellikler için cihazda root yapılmış olmalı. Bu işlem için birçok rehber ve ücretsiz programa kolayca ulaşabilirsiniz.

Programı satın aldığınızda veya ücretsiz denemenizi başlattığınızda casus yazılım indir ve Android ebeveyn denetimi ayarları yap gibi her adımın detaylarıyla açıklandığı rehberler göreceksiniz. İhtiyacınız olan tek şey bunları izlemek.

Android Ebeveyn Kontrolü Özellikleri

Çocuğumu telefondan takip etme için Android ebeveyn kontrolü hangi imkanları mı tanıyor? İşte öne çıkanlar:

  • Arama Takibi

  • Kısa Mesaj Takibi

  • E-posta Takibi

  • Anında Mesajlaşma Takibi (Snapchat, Tinder, Hangouts, WhatsApp…)

  • Fotoğraf ve Video Takibi

  • Web Sitesi Takibi

  • Keylogger

  • Yer Tespiti Programı Özellikleri

  • Takvimi, Kişileri ve Notları Görüntüleme

  • Uzaktan cihazı kilitleme, cihazı silme; uygulama, arama, internet sitesi engelleme

Android casus yazılım programları çok yönlüdür. Yani Android ebeveyn kontrolü yapabildikleri gibi iOS ve bilgisayar casus programı olarak çalışabilirler. Bu cihazlarda ne gibi özellikler sunduklarını satın almadan önce sitelerinden kontrol edebilirsiniz.

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status