iPhone Takip 2023

iPhone Takip Program Kurulumu

mSpy iPhone takip için gerekli olan her şeye sahip bir casus yazılımdır. Jailbreakli ve jailbreaksiz cihazlarda çalışabilen mSpy’ın iPhone takip programı sayesinde ihtiyacınız ve imkanlarınız ne olursa olsun iPhone takip etme işleminin bütün zorluğu düşük maliyetle ortadan kaldırılmaktadır. Hatta Jailbreaksiz sürüm sayesinde hedef cihazın iCloud hesap bilgileriyle herhangi bir iPhone yazılım yükleme gerekmeden takip edilebilir. Jailbreaksiz iPhone cihaz takip için yükleme gerekmediğinden her cihazda çalışırken daha az özellik sunar. mSpy tarafından gelişmiş özelliklerin hepsinin kullanılabildiği Jailbreakli iPhone casus program ise birçok yeni iPhone modelini desteklemektedir. Bu muhteşem iPhone casus yazılım sayesinde bütün sorunlarınızdan kolayca kurtulacaksınız. Hemen abonelik paketlerini inceleyin ve iPhone casus yazılım ücretsiz denemesinden yararlanın!

mSpy ile Hangi iPhone’lar Takip Edilebilir?

iPhone Takip

mSpy ile bütün iPhone’ları takip edebilirsiniz. Jailbreak yapmadan yalnızca takip edilecek telefondaki aktif iCloud hesabının bilgileriyle çalışan mSpy iPhone telefon takip çözümü her iPhone’da ve iPad’da çalışabilir. Kuruluma başlamadan önce şu hususlara dikkat etmek yeterlidir:

 • Takip edeceğiniz cihazın internete bağlı olması.

 • Cihazdaki iCloud yedeklemesinin açık olması ve iCloud hesabının bilgilerine sahip olmak.

 • iCloud bilgilerine sahipseniz cihaza fiziksel olarak erişmeniz gerekmez. Aksi takdirde fiziksel erişim gereklidir.

Cihaza jailbreak yapmayı gerektiren iPhone casus programı ise iOS 6-14 sürümlerini desteklemektedir. Kuruluma başlamadan önce dikkat etmeniz gerekenlerse:

 • Cihaza fiziksel olarak erişebilmeli ve kilit ekranını da geçerek kullanabilmelisiniz. iPhone takip uygulaması uzaktan kurulamamaktadır. Cihaza fiziksel erişim sağlayamıyorsanız iCloud üzerinden takip seçeneğine göz atabilirsiniz.

 • Jailbreak yapmadan program yükleme bu seçenek için geçerli değil. iPhone telefon takip programı kurulumu sırasında cihaz jailbreakli olmalı. iPhone jailbreaksiz ise ve jailbreak yapmanız mümkün değilse mSpy’ın diğer casus yazılım çözümünü kullanabilirsiniz.

 • Takip edeceğiniz cihaz internet bağlantısı olmalı.

mSpy iPhone’lara Nasıl Yüklenir?

mSpy’ın abonelik paketlerini inceleyerek uygun olan birini satın aldığınızda ya da ücretsiz denemeden yararlanmak için başvurduğunuzda kontrol paneline girmek için gereken bütün bilgiler e-postayla size ulaştırılacak.

Yükleme işlemine kontrol paneline girerek başlayacaksınız. Burada iPhone jailbreaksiz program yükleme ve jailbreakli iPhone takip programı seçenekleriyle karşılaşacaksınız. Jailbreaksiz uygulama yükleme seçeneği ile devam ederseniz sizden iCloud kullanıcı ve şifresini girmeniz istenecek. Bunu yaptığınızda takip işlemi başlayacak. Jailbreakli seçeneğini seçtiyseniz de jailbreakli iPhone’lara mSpy’ın adım adım nasıl yükleneceğine ve ayarlanacağına dair kolay takip edilebilir, ekran görüntüleriyle desteklenmiş bir rehber görececeksiniz. Yönergeleri birebir uygulayarak ortalama 15 dakika içerisinde yüklemeyi bitirebilirsiniz. iPhone kişi takip programı hemen çalışmaya başlayacak.

Jailbreak Nedir?

Jailbreak cihazın sahip olduğu kimi kısıtlamaları ortadan kaldırmaktadır. Bu işlem özel izin gerektiren programları, örneğin iPhone için casus program kullanmak için gereklidir. Jailbreak işleminden sonra uygulamalar arasında çıkan ve isteğe bağlı olarak gizlenebilen Cydia uygulamasının logosu dışında hissedilebilir bir farklılık yaşanmayacaktır. Garanti şartlarını bozmasına rağmen iOS sürümünün güncellenmesi ya da cihazın fabrika ayarlarına döndürülmesiyle kaldırılabilmektedir. Bu işlemlerden biri yapıldıktan sonra jailbreak gerektiren mSpy iOS casus yazılım da maalesef çalışmaya devam edemeyecektir.

Takip edeceğiniz cihaz halihazırda jailbreakliyse kurulum işlemini dakikalar içerisinde halledebilirsiniz. Kurulum sırasında jailbreak yapacaksanız sürenin uzayabileceğini unutmayın. Jailbreak için internetten rehberler ve özel programlar bulabileceğiniz gibi mSpy’ın mAssistance hizmetini kullanarak kurulum ve jailbreak işlemlerinin sizin için uzaktan gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

mSpy’ı Uzaktan Yükleyebilir Miyim?

iPhone ve iPad cihazları, ilgili cihazın 24 saatte bir gerçekleşen düzenli iCloud yedeklemesi açıksa ve iCloud kullanıcı adıyla şifresine sahipseniz iPhone casus yazılım fiziksel erişim gerekmeden yüklenebilmektedir. iCloud yedeklemesi açık değilse, kullanıcı adıyla şifresini bilmiyorsanız ya da daha sonra iCloud bilgileri değişirse, yedekleme durdurulursa cihaza fiziksel erişimin gerekebileceğini unutmayın.

Jailbreaksiz Kullanılabilen Özellikler

iOS Cihazları izleyebilirsiniz

Jailbreaksiz iPhone casus telefon programının sunduğu özellikler jailbreakli iPhone casus programına göre daha azdır. Ama temel takip özelliklerinin tamamını sunabilir. Jailbreaksiz telefon takip programı şu özelliklere sahiptir:

 • Kişiler

 • Arama Kayıtları

 • Metin Mesajları

 • Tarayıcı Geçmişi

 • Etkinlikler

 • Notlar

 • WhatsApp

 • Kablosuz Ağlar

 • Konum Bulma

 • Yüklü Uygulamalar

Eğer diğer gelişmiş özelliklere ihtiyacınız varsa, örneğin Skype, Facebook, Snapchat, Hangouts gibi iCloud üzerinden ulaşılamayan uygulamalarla özellikleri takip etmek isterseniz jailbreak olmadan program yükleme seçeneği yeterli gelmeyebilir. Bu durumda jailbreakli telefon takip etme seçeneğini tercih etmelisiniz.

Ana sayfaya git

DMCA.com Protection Status