Tablet Takip Programı 2023

Ebeveyn denetimi için tam kapsamlı, geniş uyumluluğa sahip bir tablet takip programı aradığınızda mSpy’dan başkasına bakmanız gerekmez. Samsung takip gibi Android cihazlardaki ihtiyaçlarınızı karşılayabildiği gibi iPad takip programı olarak da harika bir hizmet sunmaktadır. Uygun fiyatla erişebileceğiniz mSpy tablet casus yazılım sayesinde elinizde oğlumun telefonundaki fotoğrafları göster, kızım nerede izle ve çocuklarım kimlerle iletişime geçiyor takip et gibi görevleri kolaylıkla yerine getirebilecek bir yardımcıya sahip olacaksınız. Hemen bugün siz de mSpy’ın ebeveyn kontrolü için inanılmaz özelliklerin bulunduğu paketleri inceleyin ve ücretsiz denemeden yararlanarak tabletleri çocuk takip cihazı haline getirin, sevdiklerinizi koruma altına alın!

 

Yüklemesi son derece kolay bir ebeveyn kontrol programı olarak göze çarpmaktadır. Root’lu ve root’suz Android tabletleri, jailbreak’li ve jailbreak’siz iPad tabletleri takip edebilir; ama root ve jailbreak durumuna bağlı olarak farklı tablet izleme programı özellikleri sunar. Satın alma sırasında mSpy’ın sitesinden bütün çocuk takip programı özelliklerini ayrıntılarıyla görebilirsiniz.

Android Tablet Kurulum

mSpy Android 4 ve üstündeki tabletlerle uyumlu bir tablet casus yazılım teknolojisine sahiptir. Yani işletim sisteminin sürümü uygun olduğu müddetçe

  • Reeder
  • Casper
  • Everpad
  • General Mobile
  • Vestel
  • Samsung

takip yapabileceğiniz gibi, daha burada değinemediğimiz markalara yükleyerek kullanabilirsiniz. Rootlu ve rootsuz Android cihazlar için hangi özelliklerin desteklendiğini incelemeyi unutmayın.

Android tablet casus yazılım kurulumu hakkında detaylı bilgiyi Android kurulum sayfamızda bulabilirsiniz.

iOS Tablet Kurulum

mSpy’ı iPad takip programı olarak kullanmak istiyorsanız takip edeceğiniz cihazın iOS sürümünün desteklendiğinden emin olmalısınız. Bu şart yerine geldiğinde her iPad’i ebeveyn kontrolü için çocuk takip cihazı haline getirebilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz iPad’in durumuna göre iPad takip programı çalışabilmek için şu iOS sürümlerine ihtiyaç duyacaktır:

  • Jailbreak’li iPad’ler: iOS6 – 8.4, 9.0.2
  • Jailbreak’siz iPad’ler: Bütün iOS sürümleri

Jailbreak’li iPad tablet takip programı sürümünde bütün özellikler çalışabilmesine rağmen iOS sürümünün desteklenmesi gerekir. Jailbreak’siz sürümse takip edilecek cihazın iCloud bilgileriyle çalışmaktadır.

iPad tablet yazılım kurulumu ve sürümler hakkında daha fazlasını öğrenmek için iPhone kurulum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status