İnternette ebeveyn kontrolü 2023

İnternette Çocuk Takip Etmek İçin Neye İhtiyacınız Var?

Çocuklarınızı internette yalnız bırakmayın. İnternette çocuk takip etmek ve neler yaptıklarını görüp uzaktan müdahale etmek için neye ihtiyacınız olduğunu öğrenin.

İnternette Çocuk Takip Etmek ve Kullanımlarına Filtre Koymak

Söz konusu internetin hızlı değişen ve kontrol edilmesi zor yapısı olduğunda eski usul yöntemler, hatta basit bir takip yazılımı veya filtre programı bile yetersiz kalacaktır. Bunun bilincinde olarak internette ebeveyn kontrolü için gereken bütün araçları sunabilen, üstelik bunu düşük maliyetle yapan mSpy gibi gelişmiş bir aile koruma programı kullanmanız gerekir.

mSpy’ın kidSAFE sertifikasına sahip olması ve kullandığı 256 bit şifreleme teknolojisi sayesinde çocuklarınızın hassas verilerinin güvende olacağından, sizin dışınızda kimse tarafından görülmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

İnternet Filtre Programı Özellikleri ve Çocuk Kilitleri

Çocukların uygun olmayan sitelere girmediklerinden emin olmak için filtrelerle fark edilmeyen çocuk kilitleri koymak en etkili çözümlerden biridir. Çünkü çocuklar art niyetli olmasalar bile bazen sırf meraktan başlarını belaya sokmaya meyilli olabiliyorlar veya hiç farkında olmadan yanlış bağlantılara tıklayabiliyorlar. Kötü niyetli kişilerin özellikle sosyal ağlardan gönderdikleri bağlantıları da unutmamak gerek.

mSpy’ı satın aldığınızda ve kurulumu tamamladığınızda kontrol panelinin sol menüsünde programın bütün özelliklerinin sıralandığını göreceksiniz. İnternet filtre programı özellikleri de burada yer almakta. Örneğin zararlı gördüğünüz bir siteye internet çocuk kilidi koymak istediğinizde buradan websitesi engelleme bölümüne girmeli ve listeye sitenin adresini eklemelisiniz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz site yasaklama kuralını kaldırabilirsiniz.

Site engellemenin yanı sıra uygulama kullanımını ve gelen aramaları engelleme özellikleriyle de karşılaşacaksınız.

Satın almadan önce paneli denemek için mSpy’ın sitesini ziyaret edin ve hemen ücretsiz demo panelini kullanarak kendi gözlerinizle görün.

Güvenli İnternet Kullanımı İçin Etkili Çocuk Takip Etme

Ne kadar fazla filtre, site yasaklama kuralı oluşturursanız oluşturun her gün yeni tehditler boy gösteriyor. Bu yüzden yasaklamalarla sınırlı bir ebeveyn denetimi yapmak ve yalnızca filtre programı indir diyenlere kulak asmamak en iyisi.

mSpy ebeveyn takip programı ihtiyacınız olan bütün özellikleri sunacak. Girdiği internet sitelerini izlemek, mesajlaşma uygulamalarındaki iletişimi kontrol etmek, kimlerle konuştuğunu ve neler paylaştığını görmek, tuş vuruşlarını kaydederek neler yazdığını öğrenmek, anahtar kelime uyarılarıyla tehlike işareti olan kelimeler geçtiğinde haberdar olmak mutlaka kullanmanız gereken ebeveyn kontrolü ayarlarından.

Çocuk takip işleminin internet dışına uzanması da tamamlayıcı bir faktör olacaktır. Konum takibi ve arama, metin mesajı takibiyle çocuklarınızı gelebilecek zararlardan uzak tutabilirsiniz.

Çocuk Kilitleri Dışındaki Özellikler

Doğru bir ebeveyn denetimi gördüğünüz gibi yalnızca site yasaklama ile olmuyor. Bunun bilincinde olan mSpy, çocuklarınızın özgürce internet kullanmalarına izin verirken bir gözünüzü hâlâ onların üzerinde tutmanızı sağlayacak, hatta gündelik hayatlarını bile takip etmenizi sağlayacak birçok başka özelliği vardır.

  • Arama Takibi

  • E-posta, SMS, Kişi Takibi

  • Fotoğraf ve Video Takibi

  • WhatsApp, Hangouts, iMessage, Skype Takibi

  • Tuş Vuruşlarını Kaydetme

  • Anahtar Kelime Uyarıları

  • GPS Konum Takibi

  • Coğrafi Çevreleme

  • Yüklü Uygulamaları Görme

  • Uzaktan Cihaz Kilitleme ve Silme

Özelliklerin tam listesini görmek, abonelik paketlerini incelemek ve açıklamalarını okumak için mSpy’ın internet sitesini ziyaret edin.

Android Kurulum   iPhone Kurulum   Bilgisayar Kurulum   Tablet Kurulum

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status