Casus Yazılım Programı ile Yapılan Ebeveyn Denetimi 2023

Etkili bir ebeveyn denetimi için kilit nokta olan casus yazılım programı nasıl kullanılır, nasıl yüklenir ve avantajları nelerdir gelin hep birlikte görelim.

Casus Yazılım Programı En Büyük Yardımcınız Olacak

Teknolojinin günlük hayatın rutin bir parçası olduğu dünyamızda her geçen gün ebeveyn kontrolü zorlaşıyor. Bu durumun karşısında yenilmemeniz ve çocuklarınızı korumanız altında tutmaya devam edebilmek için en büyük yardımcınızsa yıllardır sektörün en etkili ve kolay kullanıma sahip ebeveyn kontrol programı çözümlerinden birini sunan mSpy casus yazılım programı olacak.

Ebeveyn Denetimi Neyin Üzerinde Yapılır?

mSpy eksiksiz bir ebeveyn denetimi için çocuklarınızın sahip olduğu hemen her cihazı takip edebilecek şekilde geniş uyumluluğa sahip. Bu sayede akıllı telefon, tablet veya bilgisayar ebeveyn kontrolü tek bir kontrol paneli üzerinden yapılabiliyor.

Çocuğunuzun cihazları üzerinden ebeveyn denetimi gerçekleştirebilmek için şu işletim sistemlerinden birine sahip olması yeterli:

 • Jailbreak’li iPhone ve iPad sürümü: iOS 6 – 8.4;9 – 9.3

 • Jailbraek’siz iPhone ve iPad sürümü: Hepsi

 • Android sürümü: Android 4 ve üstü

 • Windows bilgisayar sürümü: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, 8.1, Windows 10

 • Mac bilgisayar sürümü: Mac OS X 10.7, 10.8, 10.9, 10.10, 10.11

Akıllı telefonlar ve tabletlerde ebeveyn takip programı kullanmak isterseniz her ne kadar mSpy’ın jailbreak’siz ve root’suz cihazlarda çalışabilecek sürümleri bulunsa da cihazın işletim sistemine bağlı olarak jailbreak veya root yapmanızı öneririz.

Casus Yazılım Programının Avantajları

Casus yazılım programı kullandığınızda kolayca, düşük bir ücret karşılığında hem çocuğunuzun telefonunda, bilgisayarında neler yaptığını görebilecek hem de günlük rutinlerini daha iyi anlayabileceksiniz. Gerektiğinde cihaza belirli durumlar için ebeveyn kilidi bile koyabilirsiniz.

Bunları ve daha fazlasını yapmanızı sağlayacak özellikleri şöyle sıralayabiliriz:

 • Arama, SMS, E-posta Takibi

 • Kişiler, Takvim ve Not Takibi

 • Fotoğraf ve Video Görüntüleme

 • WhatsApp, Snapchat, Skype, Hangouts, Tinder vb. Mesajlaşma Uygulaması Takibi

 • Anlık GPS Konumu İzleme ve Coğrafi Çevreleme

 • Tarama Geçmişi ve Yer İmleri

 • Tuş Vuruşu Kaydedici

 • Anahtar Kelime Uyarıları

 • Kurulu Uygulama Bilgileri, Ek Cihaz Bilgisi, Kapsamlı Raporlar

 • Uzaktan Arama, İnternet Sitesi, Uygulama Engelleme ve Cihaz Silme, Cihaz Kilitleme

mSpy’ın internet sitesini ziyaret ederek bütün ebeveyn programı özelliklerini görebilir, özelliklerin açıklamalarını okuyabilir ve abonelik paketlerini inceleyebilirsiniz.

Çocuk Takip Programı Nasıl Kullanılır?

Ebeveyn kontrol programı kurulduktan sonra çalışmaya başlayarak yukarıda saydığımız özelliklerle topladığı veriyi kontrol paneline iletir; ama öncelikle programı kurmanız gerek.

Satın alma işlemini takiben gönderilen e-postadaki bilgilerle kontrol paneline girdiğinizde sizden hangi cihaza çocuk takip programı kurulacağı sorulacak. Buradan çocuğunuzun cihazına uygun bir seçim yaptıktan sonra karşınızda ekran görüntüleriyle bütün sürecin açıklandığı bir rehber gelecek.

Cihazın öntanımlı sınırlamalarını ortadan kaldırmaya yarayan root ve jailbreak işlemlerinin nasıl yapıldığını internetteki rehberlerden öğrenebilirsiniz. mSpy’ın mAssistance hizmetinden yararlanarak bu işlemin profesyoneller tarafından uzaktan yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Takip edilecek cihazın zaman zaman internete bağlanması gerektiğini ve jailbreak’siz iPhone kurulumu dışındaki kurulumlar için çocuğunuzun cihazını hazır bulundurmanız gerektiğini unutmayın.

Android Kurulum   iPhone Kurulum   Bilgisayar Kurulum   Tablet Kurulum

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status