Telefon Takibi Nasıl Yapılır? Güncel Bilgi 2023

Telefon Takibi Nasıl Yapılır? Güncel Bilgi 2023

Farklı gerekçelerle olsa bile dijital ortamda sevdiklerimizin güvenliğini sağlamak zorundayız. Telefonu vazgeçilmez olarak gören bir nesille karşı karşıya olduğumuzu düşündüğümüzde cep telefonu takibi neredeyse bir zorunluluğa dönüşüyor. Telefon takip programı nasıl kullanılır?

Telefon takibi nasıl yapılır, ücretsiz bunu yapmak mümkün mü, gibi soruları ele alacağımız bu yazıda telefon izleme konusunda en güncel bilgileri bulacaksınız. Takip programı satın alma ve yüklemeden başlayarak yazılım hakkında merak edilen sorulara cevap vereceğiz.

Takip Programını Satın Alma ve Yükleme

İlk olarak telefon takip programları arasından kaliteli bir program seçerek işe başlamalısınız. Program tavsiyesi söz konusu olduğunda ilk akla gelen mSpy olmaktadır.

mSpy’ı edinmek için web sitesinde Şimdi Satın Al sayfasını ziyaret edin. İstediğiniz aboneliği seçin ve ilerleyin. Gerekli bilgileri doldurun. 7 gün boyunca herhangi bir para ödemeden uygulamayı deneyebileceğinizi hatırlatalım.

Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-posta adresine gerekli link ve kullanıcı bilgileriniz gelecek. Bu linke tıklayarak kullanıcı panelinize giriş yapın. İlk açılışta sizi kurulum sihirbazı karşılayacak, izleyeceğiniz telefonun işletim sistemine göre seçiminizi yapın. Sihirbaza dikkat ederek, hedef cihazın tarayıcısında indirme linkini açın ve programı kurun. Artık takibe hazırsınız.

Telefondan Takip

İzleyeceğiniz cep telefonuna programı yükleyerek bir casus telefon sahibi oldunuz. Bu casus, sizi hedef telefondaki etkinliklerden haberdar edecek. Hedef telefonu cep telefonunuz üzerinden de kontrol edebilirsiniz.

Programı yüklediğiniz cihazı, kendi telefonunuzun Chrome, Safari gibi bir web tarayıcısı ile kullanıcı panelinize bağlanarak dilediğiniz bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

Bunun dışında özellikle Android bir cihazı izleyecekseniz ve siz de bir Android cep telefonu kullanıcısı iseniz hedef kişiyi telefonunuzdan da izleyebilirsiniz. Bunun için geliştirilmiş olan Google Play Store’da yer alan mLite size yardımcı olacaktır. Sınırlı sayıda izleme özelliğinin olduğunu ve yalnızca bildirimlerde bulunduğunu ifade edelim.

Android Kurulumu  iPhone Kurulumu

Tabletten Takip

Telefon takip için mSpy kullandığınız gibi herhangi bir tablette yapılan etkinlikleri izlemek için de kullanabilirsiniz. Yazılım, tablet takibine de imkan sağlamaktadır.

Hedef bir cihazı tabletiniz üzerinden kontrol etmek istediğinizde yapmanınız gereken kullanıcı panelinize giriş yapmak. Sonrasında izlenen tüm verileri tabletiniz aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.

Tablete nasıl yüklenir

Bilgisayardan Takip

Başkasının telefonuna girmek için size zemin hazırlayan casus programı kullanmak için masaüstü bilgisayarınızı da tercih edebilirsiniz. Bilgisayarınızın web tarayıcısından kontrol panelinize bağlanarak en güncel izleme bilgilerini öğrenebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bilgisayarınızda İnternet bağlantısı.

Laptop ve bilgisayara nasıl yüklenir

Takip Edilen Kayıtları Nereden Görebilirim

Izleme sonucu elde edilen kayıtları görmek için telefon takip programı satın alma esnasında size verilen kullanıcı bilgilerinize ihtiyacınız olacak. mSpy web sitesindeki Giriş bölümünden kullanıcı kimliğiniz ve şifreniz ile kontrol panelinize erişebilirsiniz. Kuruluma başlamadan önce yine bu bilgilerinizi kullanarak kontrol panelinize giriş yaptığınızı hatırlayın.

telefon takip programı giriş

 

Takip Edilen Cihazın Markası Önemli mi

Burada önemli olan hedef cep telefonun işletim sistemidir. iPhone takip programı iOS cihazlara yüklenebilir fakat sizin kendi telefonunuz bir Android cihaz olabilir. Siz Android cihazından bir iPhone’u izleyebilirsiniz. Yükleme yapılacak telefonun sistemi esastır, sizin ki değil. WhatsApp takip programı hem Android hem de iOS cihazlarda çalışabilmektedir. Siz takibi ister bir iPhone ile isterseniz bir Android ile yapabilirsiniz.

Numara ile Takip Mümkün mü

Burada bahsedilen telefon numarası takip etme değildir. Sadece numara bilgisi ile yapılacak izlemeler resmi makamlarca operatör ağları üzerinden yapılabilmektedir. Numara ile izleme mümkün değildir. Söz konusu izleme, izlenecek kişiye ait cep telefonuna yüklenecek uygulama aracılığıyla gerçekleştirilir.

Bedava Takip Programı Var mı

Bedava yazılım arıyorsanız dikkatli olmalısınız. Sevdiklerinizi koruyayım derken siber zorbalık mağduru olabilir, özel bilgileriniz çalınabilir. Kişisel verilerinizin güvende tutulduğundan emin olun.

Böyle riskli durumlara kendinizi atmak yerine iPhone ve Android casus yazılım olarak çalışabilen mSpy’ı satın almadan önce 7 gün boyunca deneyebilir, hizmet kalitesini görebilirsiniz. Memnun kalmanız durumunda satın alabilir, güvenli bir şekilde takibe devam edebilirsiniz.

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status