Çocuk telefonu için casus yazılım 2023

Çocuk Telefonu İçin Casus Yazılım Seçmeden Önce Bilinmesi Gerekenler

Çocuk telefonu için en uygun casus yazılımı seçmek, yüklemek ve çocuk takip işlemine başlamak hassas bir iştir. Ama zor ve yüksek maliyetli olması gerekmez.

Çocuk Telefonu En İyi Hangi Programla, Nasıl Takip Edilir?

Çocuklar son derece hassas varlıklardır. Aynı şekilde onların hiç yanlarından ayırmadıkları, özel sırlarını içeren telefonlarını çocuk telefonu diye önemsememek büyük hata olacaktır. Bu yüzden her şeyden ebeveyn kontrolü ve çocuk takip işlemi için seçtiğiniz casus yazılım çocuklarda kullanmaya uygun olmalıdır.

Gelişmiş özellikleri, kolay yüklenebilmesi ve kullanılabilmesi, ilgili müşteri hizmetleri ve çocuk takip için uygun olduğunu gösteren kidSAFE sertifikası ile mSpy en doğru tercihlerden olacaktır.

Casus Yazılımın Çocuk Takip Özellikleri

mSpy’ın farklı ihtiyaçlar için çeşitli özelliklerin bulunduğu birkaç farklı paketi bulunuyor. Bunlara mutlaka mSpy’ın sitesini ziyaret ederek göz atın ve neden mSpy’ın en iyi tercihlerden olduğunu net olarak görün.

Genel olarak öne çıkan özelliklerine değinmek gerekirse:

 • Aramaları, metin mesajlarını ve e-postaları izler

 • Fotoğrafları ve videoları takip eder

 • Kişileri, takvim girdilerini ve notları gösterir

 • İnternet geçmişini raporlar

 • Anında mesajlaşma uygulamalarını (WhatsApp, Facebook, iMessage, Viber, Snapchat…) takip eder

 • GPS konumlarını izler ve coğrafi çevreleme sayesinde konum bildirimleri verir

 • Keylogger ile tuş vuruşlarını kaydeder

 • Uzaktan arama, uygulama, internet sitesi engeller ve cihazı kilitleyebilir, silebilir

 • Anahtar kelime uyarıları verir

 • Müşteri hizmetleri 7/24 çalışmaktadır

Abonelik paketlerini inceleyin ve ihtiyacınıza uygun olan biriyle çocuk telefonu üzerinden etkili ve kolay denetimi ile tanışın.

Çocuğumun Telefonuna Casus Yazılım Nasıl Yüklerim?

mSpy’ın paketlerinden uygun bulduğunuz birini satın aldığınızda veya ücretsiz denemeden faydalandığınızda size özel kontrol panelinin giriş bilgileri belirttiğiniz e-posta adresine gönderilecek. Yükleme işlemine başlamak için kontrol paneline girmelisiniz.

Eğer bütün özelliklerin çalışmasını isterseniz cihaza jailbreak veya root yapmış olmanız gerektiğini hatırlatalım. Yükleme işlemine başlamadan önce cihazınızın markasına ve modeline göre bulabileceğiniz rehberlerden, ücretsiz programlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca mSpy’ın mAssistance hizmetinden faydalanarak bütün yükleme sürecinin sizin yerine gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Takip edilecek çocuk telefonu yüklemeye başlamadan önce hazır olarak bulundurulmalı. Jailbreaksiz, iCloud bilgileri üzerinden çalışan ve daha az özelliğe sahip mSpy’ın casus yazılım programı seçeneğini tercih etmeyecekseniz casus program mutlaka telefona fiziksel erişim gerektirecek.

Kontrol panelinde şu 3 seçenekten birini tercih etmeniz gerekecek:

 • iPhone (iOS 6 ile 9.1 arası.)

 • Jailbreaksiz iPhone (Bütün iOS sürümlerini destekler; ama iCloud hesap bilgileri gerekmektedir.)

 • Android (Android 4 ve ilerisi.)

Tercihinizi yapıp devam ettiğinizde sizi en baştan sona kadar götürecek, her adımın (örneğin casus yazılım indir adımı) ekran görüntüleriyle açıklandığı bir rehberle karşılaşacaksınız. Bu rehberi takip ettiğinizde yükleme işleminiz dakikalar içerisinde bitecek.

Casus Yazılım Takip Raporları Nereye Gelir?

Yükleme işleminden sonra hemen çalışmaya başlayacak olan casus yazılım programı, çocuk telefonu içerisinden topladığı verileri uygun internet bağlantısı olduğunda yükleme işlemini gerçekleştirdiğiniz kontrol paneline raporlayacak.

iPhone ve Android casus yazılım fark etmeksizin bu kontrol panelinden kolayca verileri inceleyebilecek, uzaktan ebeveyn denetimi gerçekleştirebileceksiniz.

Android Kurulum   iPhone Kurulum   Bilgisayar Kurulum   Tablet Kurulum

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status