Çocuğumun telefonunu nasıl takip ederim

Sevdiklerinizi tam anlamıyla korumak için en etkili ebeveyn kontrol çözümlerinden telefon üzerinden çocuk takip etme hakkındaki her şeyi kolayca öğrenin.

Etkili ve Kolay Çocuk Takip İşlemi İçin Bilinmesi Gerekenler

Telefon Takip Programı Nasıl Çalışır?

Telefon takip programı temelde iki parçadan oluşur: Çocuk telefonu için bir program ve programın verilerini takip edebileceğiniz bir online panel.

Uygun bir akıllı çocuk telefonu, tercihinize göre Android veya iPhone, büyük ihtimalle çocuk takip işlemi için uygun olacaktır. İlerleyen bölümlerde mSpy’ın uyumluluk listesini görebilirsiniz.

Program yüklendikten sonra kendisini belli etmeden çalışmaya başlayacak ve telefondaki aktiviteleri toplayacak.

Uzaktan Ebeveyn Kontrolü Yapabileceksiniz

Çocuk takip işlemi, telefondan toplanan veriler uygun internet bağlantısı olduğunda otomatik olarak online panele iletilecek. Ne zaman isterseniz herhangi bir bilgisayardan veya telefondan bu online panele girerek verileri görebileceksiniz. Örneğin çocuğum nerede diye düşündüğünüzde online panele girerek yer tespiti programı olarak kullanabilirsiniz.

Ayrıca mSpy’ın takip özellikleri yanında uzaktan cihaz kontrolü sağlayan bir aile koruma programı olması sayesinde acil durumlarda online panel üzerinden çocuk telefonuna uzaktan müdahale edebileceksiniz.

Çocuk Telefonu İçin En Uygun Program Hangisi?

Çocuk takip etmek için her şeyden önce kesinlikle güvenilir, ebeveyn kontrolü için uygun bir telefon takip programı kullanın. Çocuklarınızın telefonuna çocuk telefonu için uygun olmayan bir telefon takip programı yüklemek istemezsiniz.

Bu yüzden kidSAFE sertifikalı mSpy’ı kullanmanız yerinde bir tercih olacaktır. Üstelik şu cihazlarla uyumlu çalışabilmektedir:

 • iOS 6’dan 9.1’e kadar (jailbreak’li)

 • iOS’un bütün sürümleri (Jailjreak’siz)

 • Android 4+ (root’lu veya root’suz)

Tam kapsamlı bir çocuk koruma paketi için akıllı çocuk telefonu yönetici erişimine açılmış, yani root’lu veya jailbreak’li olmalı.

Programın Takip Özellikleri

iPhone veya Android telefon takip etmeyi, çocuklarınızı her açıdan izlemeyi istiyorsanız mutlaka mSpy’ın gelişmiş özelliklerini inceleyin:

 • Arama Takibi

 • Gelen Arama Engelleme

 • Gelen ve Giden SMS, E-posta Takibi

 • Fotoğrafları ve Videoları Görüntüleme

 • Anlık GPS Konum İzleme

 • Coğrafi Çevreleme

 • İnternet Sitelerini Görüntüleme ve Engelleme

 • Anahtar Kelime Uyarıları

 • Takvim ve Rehberi İzleme

 • Skype, WhatsApp, iMessage, Facebook, Snapchat ve Benzeri Mesajlaşma Uygulamalarının Takibi

 • Yüklü Uygulamaları Görüntüleme ve Engelleme

 • Telefon ve Wi-Fi Ağlarının Bilgileri

Özelliklerin tam listesini ve açıklamalarını görmek, uygun fiyatlı abonelik fiyatlarını incelemek için vakit kaybetmeden mSpy’ın sitesini ziyaret edin!

Nasıl Yüklenir?

mSpy’ı satın aldığınızda size gönderilen e-postadaki bilgilerle online panele giriş yaptığınızda çocuğunuzun cihazınıza yüklemeniz gereken Android ve iPhone takip programı için ayrı ayrı yönergelere ulaşacaksınız.

Jailbreak’li iPhone, jailbreak’siz iPhone ve Android için üç seçenek bulunacak. Tercihinizi yaptıktan sonra nasıl indirebileceğiniz, yükleyebileceğiniz ve ayarlayabileceğinize dair adımları ve ekran görüntülerini göreceksiniz. Bu yönergeleri birebir uygulayarak dakikalar içerisinde kurulumu bitirebilirsiniz. Cihaza root veya jailbreak yapmak konusunda kendinizi rahat hissetmiyorsanız mAssistance hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Jailbreaksiz telefon takip programı uzaktan ayarlanabilirken diğer programlar için çocuk telefonu elinizde olmalı.

Android Kurulum   iPhone Kurulum   Bilgisayar Kurulum   Tablet Kurulum

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status