Çocuğunuzun nerede olduğunu harita üzerinden takip edin

Yer Tespiti Programı İle Harita Üzerinden Çocuk Takip Etmeyi Öğrenin

Çocuğunuzun nerede olduğunu harita üzerinden görmek ve çocuk takip etmenin nasıl kolaylıkla, fazla para harcamadan yapılabileceğini öğrenmek istemez misiniz?

Harita Üzerinden Çocuk Takip Etmek İçin Gerekenler

Çocuklarınızın gittiği yerleri harita üzerinden takip etmek doğru bir yer tespiti programı ile hem çok kolaydır hem de düşük maliyetle yapılabilir. mSpy’ı kullanarak çocuklar için GPS konum bulma, hangi cihazlarda çalışabildiği, nasıl çalıştığı ve neleri takip ettiği, nasıl yükleneceği gibi merak edilen konuları öğrenmek için okumaya devam edin.

Yer Tespiti Programı İle Nasıl Çocuk Takip Ediliyor?

Yer tespit programını çocuğunuzun telefonuna fiziksel olarak erişerek kurduktan sonra program iPhone veya Android telefon takip işlemine cihazın içerisinde tamamen saklanarak başlayacak. Telefonun kendi GPS sistemine adapte olarak o andaki konumu ve gün içerisinde gidilen konumları toplayıp uygun internet bağlantısı olduğunda herhangi bir bilgisayardan erişebileceğiniz kullanıcı paneline gönderecek.

Cihazın GPS özelliği kapalı olursa mSpy cihazın diğer özelliklerinden faydalanarak konumları göndermeye devam edecek ve çocuk takip işlemi aksamayacak.

Kullanıcı paneline girdiğinizde sol menüden “Konumları Görüntüle” seçeneğine tıkladığınızda harita üzerinde çocuğunuzun o andaki ve gün içerisinde gittiği yerlerin işaretlendiğini göreceksiniz. Hepsi bu kadar basit!

Çocuklar İçin GPS Takip Programının Özellikleri

mSpy çocuk GPS takip için harika özelliklere sahip olmasının yanı sıra ebeveyn kontrolü için ihtiyacınız duyabileceğiniz pek çok farklı aile koruma programı özelliği ile gelmektedir. Tam kapsamlı bir çocuk takip işlemi için bu özelliklere de mutlaka göz atın:

 • Arama Takibi

 • SMS, E-posta, İnternet Geçmişi ve Rehber Takibi

 • Fotoğraf ve Video Görüntüleme

 • Coğrafi Çevreleme İle Konum Değişikliği Uyarıları

 • İnternet Sitesi, Gelen Arama ve Uygulama Engelleme

 • Kablosuz Ağların ve Yüklü Uygulamaların Bilgilerini Toplama

 • Anlık Mesajlaşma Takibi

 • Çocuk Takip İşlemini Destekleyen Kapsamlı Raporlar

 • Tuş Vuruşu Kaydetme

 • Uzaktan Cihaz Kilitleme ve Silme

Programın Yüklenmesi ve Çalıştırılması

mSpy satın alındığında belirteceğiniz e-posta adresine kontrol panelinin giriş bilgileri ulaştırılacak. Kontrol paneline girdiğinizde jailbreak’li ve jailbreak’siz iPhone’larla Android için olan programların listesiyle karşılaşacaksınız.

Bu listeden tercih yaptığınızda hem nasıl indirebileceğinize hem de nasıl kurabileceğinize dair ekran görüntüleriyle desteklenen rehberler gelecek. Kesinlikle teknik bilgiye sahip olmanız gerekmeden bu rehberleri takip ederek dakikalar içerisinde kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Yer Tespiti Programı Uyumluluk Listesi

mSpy’ın uyumluluk listesi piyasadaki neredeyse bütün akıllı çocuk telefonu olarak satın alabileceğiniz cihazlarla çalışabilmesini sağlayacak kadar geniştir. Ama mSpy’ın bütün özelliklerinin çalışmasını isterseniz Android cihazlarda root, iPhone cihazlarda jailbreak yapmalısınız.

Cihazın sınırlamalarını kaldıran bu işlemlerin nasıl yapılacağını internetteki çeşitli rehberlerden öğrenebileceğiniz gibi mSpy’ın mAssistance hizmetinden faydalanarak sizin yerine uzak gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Jailbreak’siz iPhone sürümü dışındakilerin yükleme sırasında cihaza fiziksel erişim gerektirdiğini unutmayın.

 • Jailbreak’li iPhone takip programı için iOS 6 ile 9.1 arasındaki sürümler

 • Jailbreak’siz iPhone programı için herhangi bir iOS sürümü ve iCloud hesap bilgileri

 • Android takip programı için Android 4 ve üstü sürüm

Android Kurulum   iPhone Kurulum   Bilgisayar Kurulum   Tablet Kurulum

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status