Telefon Takip Programı 2023

Telefon takip programı, başka bir telefona gelen SMS ve çağrıları takip etmek için kullanılan programdır. Telefon takibi nasıl yapılır? Merak edilenler burada.

Telefon Takip Programı

Telefon takip programı son zamanlarda gündemde olan, başkasının telefonunu izlemek, başka bir telefonun mesajlarını okumak ya da başkasının telefonuna sızma amacıyla yazılım dünyasında yer alan programlardandır. Gelişen teknolojiyle birlikte yeni güvenlik sorunları da ortaya çıkmakla birlikte yine bu sorunlara çözüm teknoloji sayesinde daha kolay hale gelmektedir. Çocuğunun nerede olduğu hakkında kaygılanan ebeveynlere çözüm yine vazgeçemediğimiz akıllı telefonlar sayesinde gelmektedir. Hayatın bir parçası haline gelen ve gençlerin ellerinden bırakmadıkları akıllı telefonlar ve internet gençlerin takibini kolaylaştırmaktadır. “Neredesin?” ya da “Bu kadar çok kimle görüşüyorsun?” diye sıklıkla sorulan hatta aile içi sorun hale gelen bu sorulara cevap telefon takip programları tarafından cevap verilebilmekte ve pek çok kaygı sona ermektedir.

Telefon Takibi Nasıl Yapılır?

Telefon takip programı bir çeşit telefon izleme programı olarak da adlandırabileceğimiz bu programlar, takip edilmek istenen telefondaki hareketleri takip eden ve istediğiniz bilgileri size aktaran programlardır. Takip etmek istediğiniz telefon, hedef telefon olarak adlandırılır. Bu hedef telefona fiziksel erişiminiz olmalıdır. Uzaktan telefon takibi yapmak tam olarak mümkün değildir. Android telefonlardan farklı olarak iCloud uygulaması bulunan iPhone telefonlarda uzaktan telefon takip mümkün olabilmekte ancak hedef telefonda iCloud yedekleme özelliğinin açık ve kullanıcı şifresinin girilmesi gerekiyor. Eğer hedef iPhone telefonun yedekleme özelliği açık değil ve ya şifresini bilmiyorsanız telefona fiziksel erişiminizin olması gerekir. Program hedef telefona kurulduktan sonra casus telefon gibi çalışan bir cihaza sahip olmuş olursunuz.

Telefon Takip Programı Hangi Bilgileri Sunar?

Telefon takip programı telefon arama kaydetme gibi pek çok özellik sunar. Hedef telefona takip etme programı kurduktan sonra hedef telefondaki çağrı ve SMS’leri rahatlıkla takip edebilirsiniz. Telefonun rehberine ulaşıp rehberdeki kişileri görebilirsiniz. Telefonun tarayıcısından gezilen web sitelerini takip edebilirsiniz. Telefonda bulunan sosyal ağ ve iletişim uygulamalarına ait paylaşımları takip edebilirsiniz. Bir nevi WhatsApp takip programı da yüklemiş olursunuz ve bu uygulamaya ait tüm yazışmaları kontrol edebilirsiniz. Keylogger özelliği sayesinde tuş takımındaki tüm hareketleri takip edebilirsiniz. E-postaları dahi görüntüleyebilirsiniz. Alınan ve gönderilen resimler ve videolar elinizin altında olur. Konum takip özelliği ile telefonun nerede olduğunu dahi belirleyebilirsiniz. Arama kaydı ve bu kayıtların süre ve zamanları tutulduğu için kiminle ne kadar görüşülmüş öğrenebilirsiniz. Hedef telefon çocuğunuza ya da çalışanınıza ait ise pek çok sorunuzun cevabını kendilerine sormadan rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Temel özelliklerinin yanı sıra tercihinize göre pek çok yeni bilgileri de bu programlar sayesinde takip edebilirsiniz.

Telefondan Takip Yapanlar Ne Yapmalı?

Telefondan takip yapanlar hedef telefonun işletim sistemi ve sürümü hakkında bilgi sahibi olmalıdırlar. Android telefon takip için telefonunuza root işlemi yapmanız gerekiyor. Her ne kadar ürünün garantisi konusu tereddüt edilen bir konu olsa dahi bu işlemin geri alınması mümkündür. Ancak telefona tam olarak hakim olunabilmesi için bu işlem gereklidir. Ancak iPhone takip programı jailbreak işlemi yapılarak ya da yapılmadan da çalışabilmektedir. Tavsiye edilen ise jailbreak işleminin yapılmış olmasıdır ve bu sayede daha fazla takip imkanının önünün açılmasıdır. Telefonunuz için hangisi en uygun ya da yönetici haklarına sahip olmak için yapılacak olan root veya jailbreak işlemi hakkında daha detaylı destek almak için tercihinizi bu tür destek sunan firmalardan yapmanız yerinde olacaktır.

Başka Telefonu Takip Etme Yazılımını Deneyin

Başka telefonu takip etme konusunda uzman olan mSpy tercih edilebilecek programların başında gelir. Yukarıda sayılanları ve daha fazlasını deneyimlemek için programın web sitesini ziyaret edin. “Cep telefonu takip etme programı indir bedava dene” sloganıyla hareket eden pek çok firma mSpy’ın sağladığı teknik destekten yoksundur. Telefon takip programı bedava indirip deneyebileceğiniz indirme sayfası mSpy’ın web sitesinde de bulunmaktadır. Hatta programın nasıl çalıştığını, işlevlerini ve kullanıcı panelinin arayüzünü merak edenler için bir demo uygulaması mevcuttur. Programdan memnun kaldığınız takdir de size uygun programa makul fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Telefondan Takip

İzleyeceğiniz cep telefonuna programı yükleyerek bir casus telefon sahibi oldunuz. Bu casus, sizi hedef telefondaki etkinliklerden haberdar edecek. Hedef telefonu cep telefonunuz üzerinden de kontrol edebilirsiniz.

Programı yüklediğiniz cihazı, kendi telefonunuzun Chrome, Safari gibi bir web tarayıcısı ile kullanıcı panelinize bağlanarak dilediğiniz bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

Bunun dışında özellikle Android bir cihazı izleyecekseniz ve siz de bir Android cep telefonu kullanıcısı iseniz hedef kişiyi telefonunuzdan da izleyebilirsiniz. Bunun için geliştirilmiş olan Google Play Store’da yer alan mLite size yardımcı olacaktır. Sınırlı sayıda izleme özelliğinin olduğunu ve yalnızca bildirimlerde bulunduğunu ifade edelim.

Android Kurulumu  iPhone Kurulumu

Tabletten Takip

Telefon takip için mSpy kullandığınız gibi herhangi bir tablette yapılan etkinlikleri izlemek için de kullanabilirsiniz. Yazılım, tablet takibine de imkan sağlamaktadır.

Hedef bir cihazı tabletiniz üzerinden kontrol etmek istediğinizde yapmanınız gereken kullanıcı panelinize giriş yapmak. Sonrasında izlenen tüm verileri tabletiniz aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.

Bilgisayardan Takip

Başkasının telefonuna girmek için size zemin hazırlayan casus programı kullanmak için masaüstü bilgisayarınızı da tercih edebilirsiniz. Bilgisayarınızın web tarayıcısından kontrol panelinize bağlanarak en güncel izleme bilgilerini öğrenebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bilgisayarınızda İnternet bağlantısı.

Takip Edilen Kayıtları Nereden Görebilirim

Izleme sonucu elde edilen kayıtları görmek için telefon takip programı satın alma esnasında size verilen kullanıcı bilgilerinize ihtiyacınız olacak. mSpy web sitesindeki Giriş bölümünden kullanıcı kimliğiniz ve şifreniz ile kontrol panelinize erişebilirsiniz. Kuruluma başlamadan önce yine bu bilgilerinizi kullanarak kontrol panelinize giriş yaptığınızı hatırlayın.

telefon takip programı giriş

Takip Edilen Cihazın Markası Önemli mi

Burada önemli olan hedef cep telefonun işletim sistemidir. iPhone takip programı iOS cihazlara yüklenebilir fakat sizin kendi telefonunuz bir Android cihaz olabilir. Siz Android cihazından bir iPhone’u izleyebilirsiniz. Yükleme yapılacak telefonun sistemi esastır, sizin ki değil. WhatsApp takip programı hem Android hem de iOS cihazlarda çalışabilmektedir. Siz takibi ister bir iPhone ile isterseniz bir Android ile yapabilirsiniz.

Numara ile Takip Mümkün mü

Burada bahsedilen telefon numarası takip etme değildir. Sadece numara bilgisi ile yapılacak izlemeler resmi makamlarca operatör ağları üzerinden yapılabilmektedir. Numara ile izleme mümkün değildir. Söz konusu izleme, izlenecek kişiye ait cep telefonuna yüklenecek uygulama aracılığıyla gerçekleştirilir.

Bedava Takip Programı Var mı

Bedava yazılım arıyorsanız dikkatli olmalısınız. Sevdiklerinizi koruyayım derken siber zorbalık mağduru olabilir, özel bilgileriniz çalınabilir. Kişisel verilerinizin güvende tutulduğundan emin olun.

Böyle riskli durumlara kendinizi atmak yerine iPhone ve Android casus yazılım olarak çalışabilen mSpy’ı satın almadan önce 7 gün boyunca deneyebilir, hizmet kalitesini görebilirsiniz. Memnun kalmanız durumunda satın alabilir, güvenli bir şekilde takibe devam edebilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Sürümü İndirin

Telefon takip programı bir nevi casus program gibidir. İstenilen bilgileri takip eder. mSpy ücretsiz olarak denenebilecek casus programlar arasındadır. Deneme süresi 7 günle sınırlı tutulmuştur. 7 günden sonra eğer memnun kalmazsanız programı kaldırabilirsiniz. Bu 7 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Deneme süreniz dolmadan iptal etmeniz yeterlidir. Takip etmek istediğiniz telefon bir iPhone mu yoksa Android mi bunu tespit etmelisiniz. Size uygun olan Premium ya da Standart abonelik paketlerinden birini seçip deneyebilirsiniz. Paketlerin içeriği takip edilecek özelliklere göre değişmektedir. Jailbreak ve root işlemleri yapılmadan da telefon takip edilebilir ancak bazı özellikler takip edilemeyebilir. Detayları üreticinin resmi web sitesinden daha detaylı öğrenebilirsiniz.

mSpy Ücretsiz Deneme Kullanın

mSpy ücretsiz deneme imkanıyla telefon takip programı kategorisinde önde gelen programlardandır. Deneme sürümü ile Android ücretsiz şekilde takip edilebilir. Programı denemek için e-posta adresinize gelecek olan bilgileri okuyun ve uygulayın. Gelen URL bilgisini hedef telefonun tarayıcısından açıp programı kurmanız yeterli olacaktır. Farklı sitelerden indirmeniz durumunda bir aktivasyon koduna ihtiyacınız olacaktır. Kendi kullanıcı adınız ve şifrenizle kullanıcı panelinize bağlanarak takip etmeye başlayabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status