Takip Edilen Telefonun Galerisine Girip Resim Silebiliyor muyuz? 2023

Takip Edilen Telefonun Galerisine Girip Resim Silebiliyor muyuz? 2023

mSpy casus yazılım programı ile başka telefonu takip etme özellikle de Samsung cihaz takip etmek veya iPhone takip etmek mümkün müdür? Eğer bir telefon izleme programı arıyor ve ne istediğinizi biliyorsanız doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Merak edilen bir soruyu atlamadan hemen cevaplayalım. mSpy telefon takip uygulaması izlediğiniz telefonda çekilen, kaydedilen veya görüntülenen tüm fotoğrafları ve videoları görmenizi sağlar. Elde edeceğiniz telefon izleme programı ile ne gibi fırsatlar yakalayacağınızı ve daha başka neler yapabileceğinizi gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız!

Telefon Takip Programının Çalışma Prensibi

Takip ettiğiniz telefon üzerinde bir çok kontrole sahip olmanızı sağlayan mSpy telefon takip etme programı, yüklendiği cihazdan verileri alır ve web tarayıcılarından herhangi birisi aracılığıyla ulaşabileceğiniz Kontrol Panelinize gönderir.

Sahip olduğunuz telefonun işletim sistemi ve sürüm açısından uyumluluğunu kontrol ettikten sonra mSpy web sayfasını ziyaret ederek tercih ettiğiniz abonelik paketini satın alma işlemine geçersiniz. Alım gerçekleştikten sonra kısa bir süre içerisinde, kolay anlaşılır kurulum talimatlarının yanında kişisel Kontrol Panelinize ait giriş bilgilerini de içeren epostanızı alırsınız. Tam yetkili fiziksel erişiminiz olması gereken hedef cihaza ve kendi telefonunuza artık kurulum gerçekleştirebilirsiniz. İnternet tarayıcınızı açarak uygulamayı indirmek için gerekli bağlantıyı girebilir ve yüklemeye başlayabilirsiniz. Telefon takip programı indirirken Türkçe seçeneğinizin de olduğunu unutmayın. iOS/Android telefon takip yazılımı yüklediğinizde yasal uyarılara tabii olursunuz.

Kurulum tamamlandıktan sonra uygun internet bağlantısı sağlandığında ve raporlama süresi dolduğunda telefonunuzdaki Kontrol Panelinden hedef cihaza ait veriler (paket özelliklerine bağlı olarak) görüntülenmeye başlar. Böylelikle, dilediğiniz kişiye ait tüm bilgiler elinizin altındadır.

Numara ile Takip Mümkün mü?

Numara ile takip mümkün değildir çünkü telefon takip yazılımı sadece hedef cihaza yüklendikten sonra veri toplamaya/izlemeye başlar. Ayrıca, mSpy telefon takip uygulamasının telefon ya da IMEI numarası ile takip etme servisi sunmadığını lütfen unutmayın.

Cep Telefonu Casus Yazılım Mesaj ile Gönderilir mi?

mSpy cep telefonu casus yazılımı mesaj ile gönderilemez. Dilediğiniz cihazı izleyebilirsiniz ancak takip etmek istediğiniz cihaza fiziksel erişiminiz ve o cihaza uygulamanın yüklenmesi gerekir.

Telefon İzleme Uygulaması Uzaktan Yüklenebilir mi?

Jailbreaksiz iOS cihazlarda iCloud giriş bilgileri olması şartıyla uzaktan yükleme yapmanız mümkündür. iCloud yedeklemesi açık olmadığı takdirde cihaza fiziksel erişim gerekebileceğini lütfen unutmayın. Jailbreakli iOS cihazlar için 5-15 dakika kadar bir fiziksel erişim ihtiyacı vardır. İzlemek istediğiniz telefon Android işletim sistemi kullanıyorsa bu tür cihazlar için fiziksel erişim şarttır.

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status