SMS Takip ve Arama Kaydı 2023

SMS takip programı başka bir telefona gelen SMS ve çağrıları takip etmek için kullandığımız takip programıdır. Nasıl çağrı, SMS takibi yapılıyor inceleyelim.

SMS Takip Ve Arama Kaydı

SMS takip programı başka bir telefona gelen SMS ve çağrıları takip etmek amacıyla kullanıldığını daha önce belirtmiştik. Bu tür programlar, telefondaki tüm aralamaların ve mesajların takibini yapar ve kayıt altına alır. Bu sayede, büyük gizlilikle üzerinde çalıştığınız son projeniz hakkında, mesaj yoluyla bilgi sızdırılmasının önüne geçebilirsiniz. Çocuklarınızın sanal zorbalığa maruz kalıp kalmadıklarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu tür programlar Facebook başkasının mesajlarını okuma programı ya da WhatsApp casus programı gibi de çalıştıklarından popüler sosyal ağ ve iletişim uygulamalarını da bu sayede takip altına alıp kontrol edebilirsiniz.

Başka Bir Telefona Gelen SMS ve Çağrıları Takip Etmek

SMS takip programı başka bir telefonun mesajlarını okumak istediğimiz zaman bize ideal çözümler sunar. Ayrıca gelen aramaları kaydetme programı ile çağrıları takip etmek sorun olmak çıkar. Gönderilen SMS ve çağrıları da takip edebilirsiniz. Takip etmek istediğiniz hedef telefona uygun programı seçip kurmanız yeterlidir. Bu sayede hedef telefondaki tüm SMS ve çağrı trafiğini görüntüleyebilir, mesaj içeriklerini okuyabilirsiniz. Bazen bir telefondaki mesajdan haberinizin olması kritik öneme sahip olabilir, olabilecek şeyleri öngörebilirsiniz.

SMS Takip Programı Hangi Mesajları Takip Eder?

SMS takip programı başkasının mesajlarını okuma programı da diyebileceğimiz yazılımlardır. Bu program ile hedef telefona gün içerisinde gönderilen ya da gelen mesajlar kayıt altına alınır. Bu mesajlar silinmiş olsa dahi sunucuya aktarıldığı için rahatlıkla okuyabilirsiniz. Mesaj geçmişi ile ilgi bilmeniz gereken bazı noktalar vardır. Telefona program yüklenmeden önce silinmiş mesaj ve arama geçmişi gözükmez. Bu mesajlara erişemezsiniz. Ancak program kurulduktan sonra silinmiş mesaj ve aramalar, arama geçmişi takip edilir ve kullanıcı panelinde gözükür. Tüm SMS’lerin ne zaman gönderildiklerini ya da alındıklarını, kime gönderildiklerini ya da kimden alındıklarını detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Bu takibin nasıl yapıldığının anlaşılması için kullanıcı dostu mSpy’ın hazırladığı demoda, kullanıcı paneli ile SMS takibi nasıl yapılıyor ya da mesaj içeriklerine nasıl ulaşılıyor görüntüleyebilirsiniz. Üreticinin web sitesi üzerinden bu demoyu görüntüleyebilirsiniz.

Arama Kaydı Nedir, Nasıl Yapılır?

Arama kaydı cep telefonuna gelen ya da gönderilen çağrıların kayıt altına alınmasıdır. Arama kaydedici program ise telefon arama kaydetme özelliğiyle tüm arama trafiğini kayıt altına alır. Bu sayede servis sağlayıcıya telefon kayıtları için başvurmanıza gerek kalmaz. Cep telefonu arama kayıtları saklı tutulur ve internet aracılığıyla sunucuya aktarılır. İstediğiniz zaman bu kayıtları görüntüleyebilirsiniz. Kim aramış ya da kim aranmış öğrenebilirsiniz. Bu aramaların ne zaman yapıldığını, süresini görüntüleyebilirsiniz. Bu kişiler rehbere kayıtlı ise rehberdeki kayıt bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çağrı Kaydedici Ve SMS Takip Programı Hangi Telefonlarda Çalışır?

Çağrı kaydedici arama kaydı yapan programlar her telefonda çalışabilir mi? Örneğin iPhone 5s arama kaydı tutmak istediğim de ne yapmalıyım diye düşünüyorsanız, şunu bilmelisiniz ki iPhone 5s telefonunuz ile arama kaydı tutabilirsiniz. Hedef telefon bir iPhone ise iPhone gelen aramaları kaydetme sizin için zor değil. İster Jailbreak yaparak ister jailbreak yapmadan çağrıları takip edebilirsiniz ancak telefonunuza jailbreak işlemi yapmanız yönetici haklarına sahip olmanız ve iPhone telefonunuzu tam kontrol edebilmeniz açısından tavsiye edilmektedir. Android bir telefon takip edilecek ise root işlemi yapılmış bir telefon ile android arama kaydı rahatlıkla yapabilirsiniz. Root işlemi de bildiğiniz gibi telefona tam olarak hakim olmanızı sağlayan yönetici haklarını size açar.

Telefon Takip Programı Yükleyin

Çağrı kaydedici bir programa sahip olmak istiyorsanız, mSpy tavsiye edilebilecek programların başında gelmektedir. Sms takip programı ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz. Android bir cihazınız varsa Android telefon takip seçeneği olan bir programı seçmelisiniz. Eğer iPhone bir cihazınız varsa iPhone takip programı sizin için idealdir. Burada temel nokta, hedef telefonun işletim sistemine uygun program sürümünü seçmektir. Kolay kurulum sihirbazı ile programı sorunsuzca kurabilirsiniz. Herhangi bir problem karşısından teknik destek alabilirsiniz. Eğer programı beğendiyseniz bütçenize uygun bir plan seçerek programı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Başka bir uygun fiyatlı metin telefonu izleyicisi Spynger’dır. Spynger, mobil cihazlar için temel izleme özellikleri sunan güvenilir ve maliyet etkin bir izleme uygulamasıdır. Arama takibi, SMS izleme, GPS konum takibi ve kişi listelerine erişim gibi işlevsellikler sunar. Spynger ayrıca WhatsApp, Facebook Messenger ve Snapchat gibi popüler mesajlaşma uygulamalarını da izlemenizi sağlar.

DMCA.com Protection Status