Karşı Tarafta İnternet Olması Şart Mı 2023?

Karşı Tarafta İnternet Olması Şart Mı 2023?

mSpy nasıl çalışır, mSpy nasıl kullanılır merak ediyorsanız, mSpy üyelik iptali yapmadan önce nerede yanlış yaptığınızı anlamak istiyorsanız, bu yazıyı okuyun.

Karşı Tarafta İnternet Olması Şart Mı?

mSpy nasıl çalışır tam anlaşılmadığı durumlarda, programın düzgün çalışmadığı sanılarak, mSpy iptal edilmektedir. Telefon izleme programı düzgün kurulmamış veya ayarlanmamış olabilir. Program öncelikle doğru şekilde kurulmalıdır. Kurulumdan eminseniz, programın internet aracılığıyla çalıştığını unutmayın.

Takip Edilecek Telefondan Bilgi Nasıl Aktarılır?

mSpy nasıl çalışır merak konusudur. Bir casus program olan mSpy hedef telefonda kendisini gizler. Uygulamalarda gözükmez. mSpy gizlice hedef telefondaki takip edilmek istenen hareketleri, abonelik türünüze göre kaydeder ve sunuculara internet vasıtasıyla aktarır. Hedef telefonda internet bağlantısı olduğundan emin olun.

mSpy Çalışmıyor Demeden Önce

mSpy nasıl iptal edilir diye düşünmeden önce telefon takip programı ayarlarının düzgün yapıldığından emin olun. Unutulmamalıdır ki program takip edilecek telefona yüklenmelidir, kendi kullandığınız telefona değil. Root veya jailbreak gerektiren bir takip özelliğini, rootsuz veya jailbreaksiz bir telefonda yapamazsınız. Doğal olarak sınırlı takip özelliklerine sahip bir programdan daha fazlasını istemiş olacaksınız. Takip etmek istediğiniz özellikleri belirleyin, hedef telefona root veya jailbreak gerekiyorsa yapmalısınız.

Kullanıcı Panelimdeki Bilgiler Güncellenmiyor

mSpy nasıl iptal edilir araştırmadan önce ayarlarınızı kontrol edin. Başka telefonu takip etme işlemi için tarayıcınızı açın “cp mspy” şeklinde arama yapın. mSpy kullanıcı giriş sayfasını bulup, giriş yaptıktan sonra hedef telefondaki son hareketlilikleri kontrol edin. Uzun bir süredir herhangi bir güncelleme yoksa hedef telefon internete bağlanmamış olabilir. mSpy telefondaki işlemleri kaydetmeye devam eder ve internete bağlandığı an tüm kayıtları sunucuya hemen aktarır. Hedef telefonun internete bağlı olduğunu biliyorsanız, senkronizasyon ayarlarınızı kontrol edin. Sadece Wi-Fi üzerinden senkronizasyonu seçmiş olabilirsiniz. Bu durumda hedef telefon herhangi bir kablosuz ağa bağlanmazsa aktarım gerçekleşmez. Wi-Fi Only (Yalnızca kablosuz ağ) değil de şebeke üzerinden de internete bağlanıldığında veri aktarılmasını istiyorsanız All Connections (tüm bağlantılar) seçin. Bazen uzaktan reboot (yeniden başlatma) güncellemeleri hızlandırabilir. Hedef telefona mSpy’ın anladığı özel kodlu mesajı, herhangi bir telefondan atabilirsiniz. Bu kısa mesaja 777 yazmanız yeterlidir. Bazı durumlarda yeniden yükleme faydalı olabilir. Teknik Destek ekibinden daha fazla bilgi ve yardım alabilirsiniz.

mSpy Aboneliğinizi Hemen Uzatın

mSpy apk indirin mSpy WhatsApp takibe başlayın. Halihazırda mSpy kullanıcısı iseniz aboneliğinizi uzatarak mSpy’ın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status