Ebeveyn Takip Programı İle Konuşmaları Dinleyebiliyor Muyuz? 2023

Ebeveyn Takip Programı İle Konuşmaları Dinleyebiliyor Muyuz? 2023

Casus telefon dinleme ebeveyn takip programı ile yapılabilir mi? WhatsApp takip programı aynı zamanda konuşmaları dinleyebilir mi? Yanıtlarına bakalım.

Ebeveyn Takip Programı ve Konuşmaları Dinleme

Casus telefon dinleme programı ile arama kayıt programı aynı mı? iPhone veya Android ebeveyn denetimi programı ile telefonda yapılan konuşmaları dinlemek mümkün mü gibi sorular merak edilen konuların başında gelmektedir. Biliyoruz ki ailenizin, çocuklarınızın güvenliği önceliğinizdir. Ebeveyn takip programı ile çocuklarınızın güvenliğini bir nebze olsun sağlayabilir, akıllı telefonlar sayesinde nerede olduklarını, kimlerle görüştüklerini, internette ne yaptıklarını takip edebilirsiniz. Daha öncede bahsettiğimiz gibi konuşmaların dinlenmesi ile kayıt altına alınması aynı şey midir? Bu yazımızda birbirine karıştırılan bu özelliklerden bahsedeceğiz.

Başkasının Aramalarını Kaydeden Casus Yazılım

Arama kaydetme programı takip edilmek istenen hedef telefona yüklenebilen bir casus program türüdür. Bu tür programlar ile Android veya iPhone arama kaydı tutulabilmektedir. Burada arama kayıtlarının tutulması ile yapılan aramaların dinlenmesi farklıdır. Dinleme konuşmaların içeriklerinin kaydedilmesi ve daha sonra ise dinlenebilmesidir ama arama kaydı ise bu konuşmaların kim ile ne zaman ne kadar süre, yapıldığının kayıt altına alınmasıdır. Bu kayıtları ise kendi arama kayıtlarınızı kontrol edercesine takip etmenizin sağlanmasıdır.

Aramaları Kaydetmek İçin İzlenecek Telefona Ebeveyn Denetimi Programı Yükleyin

Arama kaydetme programı mSpy ile yapılan görüşmeleri dinleyemezsiniz. Ebeveyn denetimi programı olan mSpy ile Android veya iPhone arama kaydetme özelliği sayesinde aramaları kayıt altına alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken takip etmek istediğiniz telefona mSpy yazılımını yüklemek. Android ve iPhone sayfaları ziyaret ederek hedef telefona uygun yüklemenin nasıl yapılacağı hakkında bilgi alabilirsiniz. Hedef telefonda yapılan görüşmelerin içeriklerini dinleyemeseniz bile mSpy size daha birçok farklı takip özelliği sunmaktadır. Bu özelliklere göz atalım.

 

Telefon Takip Programının Diğer Özellikleri

Arama engelleme programı olarak da kullanabilen telefon takip programı mSpy size birbirinden gelişmiş takip özellikleri sunmaktadır. Yapılan aramalardan istemediğiniz aramayı engelleyebilirsiniz. Gelen ve giden bütün kısa mesajları okuyabilirsiniz. Konum takibi gerçekleştirebilir, coğrafi çevreleme yapabilirsiniz. Facebook gibi sosyal ağlarda yapılan video, resim, mesaj paylaşımlarını görebilirsiniz. WhatsApp, Telegram gibi iletişim uygulamalarını takip edebilir, kontrol edebilirsiniz. Tuş takımı vuruşlarını kaydedebilirsiniz. E-postalara erişebilir, internette dolaşılan web sitelerini görebilir, denetim altına alabilirsiniz.

mSpy konuşmaları dinlemeniz için kaydetmese bile size pek çok özellik sunmaktadır. Bunlar ve daha fazlası için buradan bilgi alabilirsiniz.

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status