Çocuk takip programı 2023

Çocuk Takip Programı İle Neler Yapılabilir, Nasıl Kullanılır?

Çocuk takip programı ile çocuklarınızı hem dijital hem de günlük hayatlarındaki hangi tehlikelerden nasıl koruyabileceğinizi öğrenin, gözünüz artık arkada kalmasın.

Çocuk Takip Programı İle Sevdiklerinizi Güvende Tutun

Modern ebeveynler çocuğum nerede, kimlerle görüşüyor ve diğer insanlarla neler paylaşıyor diye uykusuz geceler geçirmek zorunda değil. mSpy’ın çocuk takip için sunduğu aile koruma programı sayesinde hiçbir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmeden, düşük maliyetle çocuklarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştıracak Çocuk Takip Programı Özellikleri

kidSAFE sertifikasına sahip olmasıyla çocuk telefonu takip etmek için en iyi telefon takip programı tercihlerinden biri olmasının yanı sıra çocukları efor harcamadan takip etmenizi sağlayarak hayatınızı çok kolaylaştıracak birçok özelliğe sahiptir:

 • Gelen/Giden Aramaları, SMS’leri ve E-postaları Takip Eder

 • Rehber, Takvim, Notları İzler

 • Fotoğrafları ve Videoları Görüntüler

 • Anlık GPS Konumlarını Takip Eder

 • Coğrafi Çevreleme İle Konum Değişikliklerini Bildirir

 • Hangouts, Snapchat, Viber, WhatsApp, Facebook ve Diğer Mesajlaşma Uygulamalarını İzler

 • Girilen İnternet Sitelerini Kaydeder

 • Tuş Vuruşlarını Kaydeder

 • Anahtar Kelime Uyarıları Ayarlanabilir

 • Yüklü Uygulamaları Gösterir

 • Gelen Aramaları, İnternet Sitelerini, Uygulamaları Engelleyebilir

Saymakla bitmeyecek özellikleri, kullanım örneklerini ve abonelik paketlerini incelemek için mSpy’ı ziyaret edin ve çocuk takip için gereken her şeye kolayca sahip olun!

Konum Belirleme ve Sınırlama (Geo-Fencing)

mSpy’ın konum belirleme özelliği sayesinde kullanışlı bir harita üzerinden çocuklarınızın o anda nerede bulunduğunu, nereye gidip nasıl bir rota izlediğini ve gün içerisinde nerede bulunduklarını öğrenebilirsiniz. mSpy’ın demo panelinden nasıl çalıştığına mutlaka göz atın!

Üstelik konum sınırlama özelliği sizi sürekli kontrol panelinden çocuklarınızı takip etme zahmetinden kurtarıyor. Harita üzerinden belirli bölgeleri işaretleyerek çocuklarınız o bölgelere girdiğinde veya o bölgelerden çıktığında bildirim alabilirsiniz. Artık çocuklarınızın okul saatlerinde gerçekten olması gereken yerde olduğundan emin olabileceksiniz.

Hangi Telefonları Destekler?

mSpy’ın uyumuluğu son derece geniştir. Bu sayede çocuk telefonu olarak neyi seçmiş olursanız olun ebeveyn denetimi aksamadan sürer. Aşağıdaki listeden telefonun uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz. İşletim sistemi uyumlu olduğu sürece her marka, örneğin Samsung telefon takip yapılabilmektedir.

 • Android 4 ve üstü

 • iOS 6 – 9.1 (Bütün özelliklerin çalışması için jailbreak’li iPhone’lar)

 • Bütün iOS sürümleri (Jailbreak ve takip edilecek cihaza fiziksel erişim gerektirmeyen, iCloud bilgileriyle yüklenen ama daha az özelliğe sahip bir çocuk takip etme programı)

Telefon Takip Programı Nasıl Yüklenir?

Yükleme işlemini gerçekleştirmek için çocuğunuzun telefonu elinizde, kullanıma hazır olarak bulunmalı. Buna tek istisna jailbreak’siz mSpy programı. Eğer çocuk telefonu olarak iPhone tercih ettiyseniz ve iCloud hesap bilgilerine sahipseniz çocuğunuzun telefonu elinizde olmasa bile kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

mSpy satın alındığında kurulum için gerekli her şeyin bulunduğu kullanıcı panelinin bilgileri size gönderilecek. Bu panele girerek yükleyeceğiniz telefona bağlı olarak program tercihinizi yaptıktan sonra kurulumun sonuna kadar sizi götürecek, programın nasıl indirileceğinin ve ayarlanacağının ekran görüntüleriyle anlatıldığı rehbere ulaşacaksınız.

Çocuk takip programı bütün özellikleriyle çalışabilmek için root/jailbreak yapılmasını isteyeceğini hatırlatalım. Rehberde bu konuya yer verilmese de internetteki ücretsiz programlar ve başka rehberlerle kolayca halledebilirsiniz.

Eğer kurulum ve root/jailbreak konusunda kendinizi rahat hissetmiyorsanız bunları sizin yerinize yapmaları için mAssistance hizmetinden faydalanmanız mümkün.

Android Kurulum   iPhone Kurulum   Bilgisayar Kurulum   Tablet Kurulum

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status