Çocuğunuzu Cep Telefonundan Takip Edin, Çocuk Takip Programı Kullanın

Çocuğumu cep telefonundan nasıl takip edebilirim diye mi soruyorsunuz? Cevap çocuk takip programı kullanmakta gizli. Hemen bugün nasıl yapılacağını öğrenin.

Çocuk Takip Programı Sayesinde Nerede Olduklarını Her Zaman Bilin

Çocuk takip programı kullanmak en etkili ebeveyn kontrolü yöntemlerinden biridir. Onları sürekli arayıp nerede olduklarını, ne yaptıklarını sormadan ve doğru cevap verdiklerini ümit etmek gerekmeden bu programlar sayesinde o anda bulundukları yerleri, gün içinde izledikleri rotaları takip edebilirsiniz. Üstelik bunu her ebeveyn zorlanmadan, makul bir ücret ödeyerek, hatta telefon takip programı bedava denemesinden yararlanarak yapabilir.

Siz de çocuk takip programı hakkında temel bilgileri öğrenin, çocuğunuzun nerede olduğunu harita üzerinden takip edin ve çocuklarınızı diğer ek özelliklerle hep güvende tutun.

Çocuk Takip Programı Nasıl Çalışır?

Çocuk takip programı kurulduğu (çocuğunuzun) cihazdaki bilgileri takibi yapan kişinin (ebeveynin) cihazındaki ikinci bir programa veya çevrimiçi erişilebilen kontrol paneline topladığı verileri otomatik olarak ileterek çalışır.

İşte bilmeniz gereken bazı önemli bilgiler:

 • Kurulum için çocuğunuzun cihazına fiziksel olarak erişmeniz gerekecek, uzaktan kurulum yapamayacaksınız. Buna tek istisna iCloud yedeklemesi üzerinden yapılan, iCloud giriş bilgilerini bilmenin yettiği az özelliğin kullanılabildiği iOS takibidir.

 • Detaylı kurulum yönergelerinin yanı sıra bazı programlar ilk kurulum yardımı sunabilirler.

 • Tercih ettiğiniz programa veya kurulum sırasındaki ayarlarınıza göre bir iPhone veya Android casus yazılım olarak gizlice çalışabilir. Aksi durumda cihazınızda çocuklarınızın görebileceği bir ikon oluşturacaktır. Ebeveyn denetimi programı tarafından bu konuda sunulan açıklamaları okumalısınız.

 • Gelişmiş özellikler için çocuğunuzun cihazına root/jailbreak yapmanız gerekecek; ama kendi cihazınız için böyle bir şey yapmak zorunda değilsiniz.

 • Cep telefonu takip programı bedava deneme süresince hiçbir ücret vermeden denenebilir.

Ebeveyn Denetimi Programı İle Neler İzlenir?

İyi bir ebeveyn denetimi programı iOS ve Android ebeveyn kontrolü için şunlar gibi birçok özellik sunabiliyor:

 • Arama, SMS, E-posta, Takvim, Not Takibi

 • Sohbet Uygulamaları (WhatsApp, Facebook, Snapchat, Tinder, Skype vb.) Takibi

 • Fotoğrafları ve Videoları Görüntüleme

 • Yer Tespiti Programı Özellikleri (GPS, Coğrafi Çevreleme vb.)

 • Çocuk Koruma Programı Özellikleri (Arama, İnternet Sitesi, Uygulama Engelleme, Konum Değişikliği Uyarıları, Anahtar Kelime Uyarıları, Panik Butonları vb.)

 • Tuş Vuruşlarını Kaydetme

 • İnternet Geçmişi, Yer İmi Takibi

Bunlar dışında hangi özelliklerin sunulduğunu tercih ettiğiniz ebeveyn denetimi programı sitesinden kontrol edebilirsiniz.

Cep Telefonu Takip Programı Bedava İndirin

Bu programları kullanma konusunda henüz emin değilseniz, satın almadan önce denemek istiyorsanız cep telefonu takip programı bedava deneme sürelerinden yararlanabilirsiniz.

Örneğin ilk defa bir çocuk takip programı kullanacaksanız mSpy ve uygulama marketlerinden indirilebilen mSpy Lite (mLite) tarafından sunulan 7 günlük bedava deneme süresini değerlendirebilirsiniz.

mSpy için kısa bir form doldurmanız yeterliyken, mLite telefon takip programı indir butonuna basılıp kurulduktan sonra uygulama içerisinden 7 günlük deneme süresi başlatma seçeneğini hemen sunacak.

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status