Çocuk GPS Takip Programı 2023

Çocuk GPS takip programı ile acil bir durumda çocuğunuzun yerini hemen tespit edin veya uygun olmayan yerlere gitmediğinden, yerlerde bulunmadığından emin olun.

Çocuk GPS Takip Telefon Üzerinden Nasıl Yapılır?

Çocuk GPS takip işlemi hiçbir teknik bilgiye sahip olmayan ebeveynler için bile doğru program seçildiğinde son derece kolaydır. Gayet uygun ücretlerle kullanılabilen yer tespiti programı alternatiflerinden sizin için en iyisini satın alın ve yükleyin. Daha sonra kontrol panelinize girin ve çocuğunuzun nerede olduğunu harita üzerinden takip edin. Üstelik bu iş için iyi bir iOS veya Android casus yazılım seçtiğinizde çok daha fazla özelliğe de erişebileceksiniz.

Hepsi aslında bu kadar kolay. Yazımızın devamında bu programlar ile ebeveyn kontrolü yapmaya başlamanızı sağlayacak noktalara değineceğiz.

Yer Tespiti Programı Çocuğunuzun Telefonuna Yükleme

Yer tespiti programı hem iOS hem de Android ebeveyn kontrolü için kısa sürede yüklenebilir ve kullanılmaya başlayabilir. Bu programların bilgisayar casus programı sürümleri de mevcut; ama bu yazımızın konusu çocuk GPS takip işlemi olduğu için sadece mobil cihaz takibini ele alacağız.

İzlemeniz gereken adımlar genel olarak şunlar:

 1. Yer tespiti programı özelliğine sahip bir casus yazılım programı seçmeli ve satın almalısınız. Sektörün kaliteli markaları ücretsiz telefon takip programı denemesi de sunmaktadır. Bunlardan yararlanabilirsiniz.

 2. Yükleme işleminden önce kullanmayı düşündüğünüz casus yazılım programı hangi özellikleri sunuyor iyice araştırın. Gelişmiş özellikler her zaman rootlu/jailbreakli cihazlarda çalışırlar. Bu yüzden yükleme işleminden önce cihaza root/jailbreak yapmanız gerekebilir.

 3. Takip işleminin, yer tespitinin yapılabilmesi için programı çocuğunuzun telefonuna yüklemeniz gerektiğini unutmayın. Telefon kullanılabilir durumda, elinizde hazır olmalı.

 4. Uygulama marketlerinden indirilenlerle kendi sitesinden indirilen programların farklı yükleme ve deneme süresi başlatma süreçleri vardır:

  1. Uygulama marketinden satın alma işleminden önce casus yazılım indir butonuna basılarak indirilebilir. Deneme sürümü ve abonelik satın alma işlemi için yönergeler uygulama çalıştırıldığında karşınıza gelecek. Bu programların/sürümlerin kendi sitesinden indirilenlere nazaran daha az özelliğe sahip olduğunu unutmayın.

  2. Bütün gelişmiş özelliklerin bulunduğu casus yazılım programı satın alındıktan veya kısa bir form doldurulup ücretsiz deneme başlatıldıktan sonra indirilebilir. Gönderilecek e-postadaki bilgilerle size özel kontrol paneline girdiğinizde baştan sona yükleme ve ayarlama sürecini anlatan rehberlerle karşılaşacaksınız.

 5. Yükleme işlemi tamamlandığında çocuğunuzun telefonuna yüklediğiniz yer tespiti programı ile kontrol panelinizi veya kendi telefonunuza yüklediğiniz ebeveyn kontrolü programını birbirine bağlamanız gerekecek. Uygulama içerisinde ve/veya size sunulan rehberde, gönderilen e-postada bu işlemin nasıl yapılacağı detaylarıyla anlatılıyor olacak.

 6. Ayarlamayı da başarılı şekilde bitirdiğinizde çocuk GPS takip programı mevcut diğer ek özellikleriyle birlikte çalışmaya başlayacak. Kontrol panelinize girerek veya kendi telefonunuza yüklediğiniz programdan takibe başlayabileceksiniz.

Casus Yazılım Programının Diğer Özellikleri

İyi bir casus yazılım programı çocuk GPS takip dışında başka şeyleri de izleyebilecektir. Bunların bir kısmı:

 • Gelen/Giden Aramalar, Kısa Mesajlar SMS, E-postalar

 • Fotoğraf ve Videolar

 • WhatsApp, Line, Viber, Snapchat Gibi Mesajlaşma Uygulamaları

 • İnternet Geçmişi

 • Tuş Vuruşları

 • Rehber, Takvim, Notlar

 • Yüklü Uygulamalar

 • Uzaktan Cihazı Kilitleme Silme

 • Uzaktan Uygulama, İnternet Sitesi, Arama Engelleme

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status