Çocuğumu Telefondan Takip Etme Programı 2023

Çocuğumu Telefondan Takip Etme Programı 2023

Çocuğumu telefondan takip etmek istiyorum diyen bir ebeveyne aile koruma programı önerilmektedir. Bu tür programlar sayesinde çocuğun telefonda gerçekleştirdiği tüm eylemler kontrol edilebilir. Yaşanabilecek herhangi bir soruna önceden müdahale edilebilir. Çocuğa iki de bir kimle, ne görüşüyorsun, internette bu kadar sık ne yapıyorsun, neredeydin diye sormaktansa bu tür bir program sorularınıza cevap verebilir, çocuğunuzla ilgili pek çok güvenlik kaygınızı giderebilirsiniz. Şimdi ebeveyn takip programı neleri takip ediyor, inceleyelim.

Telefon Takip Programı Neyi Kaydeder?

Telefon takip programı ebeveynlere çocuklarının telefonları üzerinde denetim imkanı sağlar. İster iPhone takip programı ister Android telefon takip programı olsun programın başlıca takip özellikleri vardır. Bunlara bir parça değinelim. Takip edilecek telefonda yapılan ve gelen aramalar, kısa mesajlar, e-postalar, takvim, notlar, kişi listesi, gezilen web siteleri kayıt altına alınır. Özellikle Facebook Messenger, WhatsApp, Line gibi anlık mesajlaşma uygulamaları üzerinden yapılan yazışmalar okunabilir. Instagram gibi sosyal ağ paylaşımları takip edilebilir. Anlık konum bilgisine ulaşılabilir. İstenmeyen aramalar engellenebilir. Yüklü uygulamalar kontrol edilebilir. Bunun gibi pek çok özelliğe sahip programın kurulumu nasıl?

Çocuk Takip Programının Kurulumu

Çocuk takip programını çocuğunuzun telefonuna rahatlıkla kurabilirsiniz. Telefonu tamamen kontrol edebilmeniz için telefonun kök dizinlerine erişebilmelisiniz. Bunun için Android telefonlara root, iPhone telefonlara ise jailbreak işlemi uygulanır. Ancak yazılım, her iki sistem için de yani rootsuz ve jailbreaksiz kullanabilme özelliğine sahiptir. Bu durumda takip özelliklerinde değişiklikler olmaktadır. Üreticinin web sayfasından bu detayları öğrenebilirsiniz. Kurulum aşamasında size yardımcı olması için kurulum sihirbazı, teknik destek ve nasıl yapacağınızı anlatan bilgilendirme sayfaları mevcuttur. Çocuğunuza verdiğiniz telefonu, akıllı çocuk telefonuna dönüştürme zamanı gelmedi mi? Çocuğunuzun gittiği yerleri kontrol altında tutmak istiyorsanız işte çözüm: coğrafi çevreleme

Coğrafi Çevreleme Özelliğini Kullanmayı Unutmayın

Çocuk takip programı ile çocuk GPS takip altına alınır. Günümüz ebeveynlerinin en büyük endişelerinden biri olan çocuğum nerede GPS sayesinde artık geride kalıyor. Çocuk takip yazılımı mSpy size sadece çocuğunuzun anlık konumunu göstermekle kalmıyor, coğrafi çevreleme sayesinde çocuğunuzun gitmesini istemediğiniz bir yerde olması durumunda bildirim alabiliyorsunuz. Çocuğunuz için güvenli ve yasak alanlar oluşturabilir, bu alanlara girmesi veya çıkması durumda bir e-posta bildirimi alabilirsiniz.

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status