Ebeveyn Denetimi Programı İle Çocuğumu Takip Etmek İstiyorum 2023

Çocuğumu takip etmek istiyorum diyen herkes için ebeveyn denetimi programı kullanmak en garantili ve kolay çözümü sunuyor. Gelin temelleri birlikte öğrenelim.

Ebeveyn Denetimi Programı Kullanmanın Temelleri

Ebeveyn kontrolü yapmanın zor, karmaşık teknik bilgi gerektirdiği günler artık çok geride kaldı. Ebeveyn denetimi programı kullanılması sayesinde çocuk takip işlemleri bugünlerde rahatlıkla, uygun maliyetle halledilebiliyor. Yazımızda sizlere çocuk takip programı ile iPhone ve Android ebeveyn kontrolü yapmaya hemen başlamak için gereken temel bilgileri vermeye çalışacağız.

Ebeveyn Denetimi Programı Nasıl Seçilir?

Ebeveyn denetimi programı seçmek hassas bir iştir; çünkü çocuğunuzun hassas ve özel bilgilerini programa emanet edeceksiniz. Güvenli, kaliteli, kolay kullanıma sahip ve uygun fiyata sahip olan bir tane bulmanız gerekecek.

 1. İlk bakmanız gereken seçeceğiniz programın bir çocuk koruma programı olarak kullanılmasının uygun olup olmadığı. Çoğu iPhone ve Android casus yazılım bunun için uygun olduğunu söylese de gerçekten ebeveyn denetimi programı konusunda uzmanlaşmış, hatta çeşitli otoritelerden bunun için onay almış bir program tercih edilmeli.

 2. Kullanımının kolay olması, internet sitesi üzerinden gerekli rehberlerin tamamının sunulması ve gerektiğinde telefon, e-posta veya canlı destek ile yardım alınabilecek bir müşteri hizmetlerinin olması gerekiyor.

 3. Telefon takip programı bedava deneme sürümün sahip olmalı. Böylece satın almadan önce kalitesini gerçekten görebilirsiniz.

 4. Hem iPhone hem Android telefonlarda çalışabilmeli, hem rootlu/jailbreakli hem rootsuz/jailbreaksiz cihazları desteklemeli. Bilgisayar takip desteğinin olması da büyük bir artı.

 5. Farklı abonelik süreleri, temel ve gelişmiş özelliklerin bulunduğu farklı paketler, gizli ve açıkça çalışma seçenekleri bulunmalı. Kendi sitesinden indirilebilecek gelişmiş bir sürüm dışında uygulama marketlerinden indirilen alternatiflerin bulunması da iyi olacaktır.

Ebeveyn denetimi programı seçerken bu maddelerin hepsini yerini getiren, uygun bir program bulmaya dikkat etmelisiniz. Ücretsiz programlardansa uzak durmalısınız.

Çocuk Takip Programı İle İzleyecekleriniz

Bir önceki bölümdeki 5 adımlı kontrol testine uygun kaliteli bir çocuk takip programı seçtiyseniz şunlar gibi birçok özelliği çocuk takip işlemleri için kullanabileceksiniz:

 • Arama Takibi ve Gelen Arama Engelleme

 • Gönderilen/Alınan SMS, E-posta Takibi

 • Anında Mesajlaşma (Skype, WhatsApp, Hangouts, iMessage, Snapchat ve benzeri) Takibi

 • Fotoğraf, Video Gibi Multimedya Takibi

 • Takvim, Rehber, Not Takibi

 • Anlık GPS Konumu İzleme, Yer Tespiti Programı ve Coğrafi Çevreleme

 • Tarama Geçmişi ve Yer İmleri Takibi

 • Anahtar Kelime Uyarıları

 • Tuş Vuruşlarını Kaydetme

 • Uzaktan cihaz silme, cihaz kilitleme, uygulama ve internet sitesi engelleme

 • Ve daha fazlası…

Telefon Takip Programı Hangi Telefonlara Kurulur?

Telefon takip programı takip etmek istediğiniz kişinin, bizim durumumuzda çocuğunuzun telefonuna kurulmalı. Hemen hemen her durumda kurulum işlemini gerçekleştirebilmek için çocuğunuzun cihazına fiziksel erişim sağlamanız gerekecek.

Bazı programlar toplanan verileri kontrol etmek için opsiyonel olarak kendi telefonunuza kurabileceğiniz programlar sunabilirler. Aksi durumda herhangi bir cihazdan girebileceğiniz kontrol paneline girmeniz yeterlidir.

Telefon takip programı tarafından genel olarak desteklenen cihazlarsa şunlar:

 • iOS 6 ve üstü (iCloud üzerinden çalışan programlar her iOS sürümünü destekler)

 • Android 4 ve üstü

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status