Android İçin Keylogger 2023: Telefona Keylogger Atma

‘Klavye Dinleme Sistemi’ olarak da bilinen ‘keylogger’ en basit anlamıyla, kendi telefonun üzerinden başka bir hedef cihazın tuşlarında gerçekleşen tüm aktiviteleri incelemeye yarar. Telefon keylogger sayesinde, dokunulan her bir tuş kayda alınır, böylece hedeflenen cihazdaki tüm şifreler ve işlemler diğer telefondan görünür hale gelir.

Klasik Keylogger Programları ile Mobil Keylogger Uygulamaları Farkı Nedir?

Oturduğun yerden dilediğin telefonu inceleyebilmek ve içindeki bilgilere ulaşmak istemez miydin? Bu fikir kulağa harika geliyor biliyoruz ve kesinlikle bir hayalden ibaret değil. Aksine günümüzde birçok insan bunu cep telefonlarını ya da bilgisayarlarını kullanarak çok kolay ve hızlı bir biçimde yapabiliyor. Nasıl mı? Tabii ki keylogger programları veya uygulamaları vasıtasıyla!

Keylogger programlar genellikle ‘yem’ olarak sunulan linklerin içine saklanır. Linke tıklayan ve linkteki bilgileri telefonuna ya da bilgisayarına kaydeden kişi artık klavye üzerinden kontrol edilebilir hale gelir. Yani kişinin bastığı her tuş kaydedilir ve saklanır. Bu bilgiler anlık olarak takip edilebilirken sonradan bilgisayara veri olarak da indirilebilir. 

Keylogger aynı zamanda bilgisayar üzerinde yapılan işlemleri takip etmeye veya kaydetmeye de yarar. Bu detaylara geleceğiz ama öncesinde keylogger programları ile keylogger mobil uygulamaları arasındaki farktan biraz bahsedelim.

Keylogger programları adından da anlayacağın gibi genellikle bilgisayarlar için kullanılsa da mobil cihazlar için üretilmiş özel keylogger uygulamaları da bulunuyor. Bu uygulamalar, tüm mobil telefon modelleri veya akıllı cihazları kontrol altına almayı sağlar. 

Özellikle iş yerlerinde ya da ebeveynler özelinde tercih edilen bu casus yazılım, mobil cihazlarda daha rahat ve hızlı kullanım sunar. Cep telefonundaki tek bir tuşla tüm bilgilere erişmek varken neden mobili tercih etmeyesin ki?

Günümüzde artık mobil bir dünyada yaşıyoruz. Her şey parmaklarımızın ucundayken, telefona keylogger atma işlemini denemekten zarar gelmez öyle değil mi? Hedef telefona kolayca kurabileceğin keylogger uygulaması sayesinde dilediğin cihazın, dilediğin tüm bilgilerini görüntüleyebilir ya da indirebilirsin, tam da istediğin gibi…

En İyi Android Keylogger Programları 2023

Eğer Android cihazın varsa ve Android için keylogger uygulaması arıyorsan doğru yerdesin. Birçok Android kullanıcısının bu uygulamayı kullanacağını düşündük ve bu nedenle en iyi Android Keylogger programlarını sıraladık. Sen de telefonun için en uygun olduğunu düşündüğün uygulamayı seç ve hedef cihazı izlemeye veya verilerini kaydetmeye başla!

mSpy

Söz konusunu casus yazılımlar ve telefon takip olduğunda herkesin bir numarası olan mSpy, telefona keylogger atmak isteyenler için de yine en iyi çözümlerden biri olarak görünüyor. Sevgilinin telefonunu keşfetmek istiyorsan ya da çocuğunun zararlı sitelere girmesinden korkan ebeveynlerdensen mSpy senin için harika bir çözüm olabilir. 

mSpy neler mi yapar? Basitçe açıklamaya çalışalım. Telefon ve akıllı cihazlar bünyesinde de kullanılabilen mSpy, kendine belirlediğin hedef cihazdaki birçok bilgiye erişmeni sağlar.

Ayrıca bu uygulama sayesinde bu bilgilere ulaşmakla kalmaz, bu bilgileri kaydedebilir veya dilediğin zaman bilgisayarının web tarayıcısından indirebilirsin. Harika öyle değil mi? Peki bu uygulama aracılığıyla edinebileceğin bilgiler arasında neler var:

 •   Konum geçmişi ve takibi
 •   Mesajları inceleme, kaydetme ve silme
 •   Telefonda yer alan herhangi bir uygulamayı inceleme
 •   Şifreleri kaydetme veya değiştirme
 •   Hedef cihazda yer alan video ve fotoğrafları inceleme, dilersen kaydetme

gibi daha birçok özellik mSpy güvencesiyle dileyen tüm müşterilere sunuluyor. Bu uygulama aynı zamanda görünmezlik özelliğine sahip, yani hedef cihaz sahibi bu uygulamayı yüklediğini asla anlayamaz. İşin büyüsü de zaten biraz burada!

SpyBubble

Yine casus yazılım programı olarak tanıdığımız bir başka uygulama: SpyBubble. İstediğin anda istediğin şekilde bir cihazın içerisindeki bilgileri ele geçirmek için kullanıcılarına harika olanaklar sunan bu uygulama, hedeflediğin bir mobil cihazın ya da akıllı cihazın içerisindeki bilgilere ulaşmana yardımcı oluyor.

Uygulamanın kullanabileceğin birçok özelliği mevcut. Tabii ki senin için en önemli olacağını düşündüğümüz özellik mesajları okuma ve takip etme. Tüm diğer keylogger programlarında olduğu gibi, SpyBubble’ın da yetenekleri bunlarla sınırlı değil. Peki başka ne gibi özellikleri var? Hemen göz atalım:

 •   Bu uygulama sayesinde GPS özelliğinden yararlanarak cihazın veya cihaz sahibinin nerede olduğunu kolaylıkla bulabilirsin.
 •   Mesaj kutuları artık senin için gizli birer hazine değil ve onu keşfetmen için seni bekliyor. SpyBubble sayesinde, telefonda yer alan herhangi bir mesajın ne zaman geldiğini, okunup okunmadığını mesaj içeriğini görüntüleyebilirsin.
 •   Galeride yer alan video ve fotoğrafları da merak ediyorsan, onlara da %100 erişimin olacak. Üstelik bunu anlık olarak yapabilirsin.
 •   Gelen ve gönderilen tüm e-postalar bir ‘tık’ uzağında, artık hiçbir sır gizli kalamaz!
 •   SpyBubble’ın en önemli özelliklerinden biri de bir dinleme cihazı gibi kullanılabilmesi. Yani hedef cihazda yapılan tüm aramalara dinleyebilir veya kaydedebilirsin.

MobileSpy

En iyi keylogger programlarından bir diğeri de MobileSpy. Hayat senin için cep telefonundan ibaretse ve kesinlikle ‘mobil’ olmayı tercih ediyorsan MobileSpy sana aradığın hızı ve kolaylığı sunabilir. Arkadaşının cep telefonu ya da çalıştın kişinin tableti senin için bir sır olmaktan çıksın isitiyorsan MobileSpy sana kesinlikle yardımcı olacaktır.

Bu uygulamanın en güzel ve ayırt edici özelliği ise silinen ögeleri belleğinde saklıyor oluşu. Yani cihazda daha önce yer alan ancak silinen hangi bilgiler varsa hepsine kolayca erişebilirsin. Uygulamanın yapabileceklerini daha iyi anlamak üzere özelliklerine derinlemesine bakalım:

 •   Rehber izleme ve müdahale edebilme
 •   Gelen veya giden aramaları takip
 •   E-postalar ve mesajları takip
 •   GPS üzerinden cihazı izleme veya konum bulma
 •   Cihazda yer alan tüm sosyal medya uygulamalarına erişim (Snapchat ya da TikTok dahil)
 •   Telefonda belirlenen kimi aksiyonlar için alarm kurma ve bildirim alma ve daha birçok özellik

MobileSpy ile oldukça basit bir hal alıyor.

Keylogger Programları Hangi Bilgileri Gösterir?

Keylogger programlar ya da uygulamalar genellikle ‘yem’ olarak sunulan linklerin içine saklanır, FTP’ye yüklenir, farklı dosyalarla birleştirilir ya da uygulama olarak telefona yüklenir. Linke tıklayan ve linkteki bilgileri telefonuna ya da bilgisayarına kaydeden kişi artık klavye üzerinden kontrol edilebilir hale gelmiştir. 

Bu bilgiler anlık olarak takip edilebilirken sonradan bilgisayara veri olarak da indirilebilir. Keylogger yalnızca klavye üzerindeki aktiviteleri değil, hedef telefondaki tarayıcı geçmişisini kolaylıkla görüntüleyebilirsin.

Telefona gelen tüm mesajları (Messenger, SMS’ler, e-postalar da dahil olmak üzere) inceleyebilirsin. Snapchat, Instagram vb. Tüm sosyal mecralardaki aktiviteleri inceleyebilir ve müdahale edebilirsin. 

Hedef cihazdaki kişinin herhangi bir siteye girişini engelleyebilirsin, bunu web sitelerini bloklama özelliğiyle kolaylıkla yapman mümkün. İstersen telefonda yer alan fotoğraf ve video gibi tüm multimedya verilerini dilediğin gibi kontrol edebilirsin.

Bu casus bir yazılım olduğu için GPS sayesinde konum takibi de yapabilirsin. Yani keylogger programları yalnızca klavyedeki aktiviteleri görüntülemekten ibaret değil! Yani bu casus yazılım aracılığıyla telefonun yalnızca klavyesini değil tamamını ‘ele geçirebilir’ veya kontrol altına alabilirsin. Bu adımlar her ne kadar karmaşık gelse de keylogger uygulamasını telefonuna indirebilmen için ipuçlarını seninle paylaşacağız.

Android İçin Keylogger Nasıl İndirilir ve Kurulur?

 •   Android keylogger uygulaması indirmek sandığından çok daha kolay! Bu basit işlemi kolayca gerçekleştirebilmen için adımları sıraladık:
 •   Öncelikle tüm uygulamaların yer aldığı ve indirildiği Play Store’a gitmelisin.
 •   Aradığını kolaylıkla bulmanı sağlayacak arama çubuğuna ‘keylogger’, ‘android keylogger’ ya da ‘keylogger for android’ yazman yeterli.
 •   Böylece tüm keylogger programları sıralanmaya başlayacak.
 •   Bu listede bizlerin önerdiği uygulamalar da dahil tüm keylogger uygulamaları arasından dilediğini seçebilirsin.
 •   Ardından ‘Yükle’ butonuna dokunarak uygulama hedef telefona ve kendi telefonuna indirebilirsin.

Sonuç

Sıralara alışkın olmayabilir, zararlı yazılım ve sayfalardan çocuklarını korumak istiyor olabilir ya da yalnızca merakını yenememiş olabilirsin. Bunların hiçbiri dert değil! 

Çünkü günümüzde keylogger programları ve keylogger uygulamaları sayesinde kolaylıkla dilediğin telefonu hedef haline getirerek takip etmen ve verilerini ele geçirmen mümkün. 

Sen de keylogger kurmak ve kullanmak için yazımızdaki ipuçlarını uygulayarak dakikalar içerisinde hedef cihazdaki tüm bilgi ve belgelere kolayca ulaşabilirsin.

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status