Android Casus Yazılımı Yakından Tanıma 2023

Android Casus Yazılımı Yakından Tanıma 2023

Android casus yazılım Android takip için geliştirilmiştir. En iyi Android telefon takip programı hangisidir? Özellikleri nedir? Yazımızda öğrenebilirsiniz.

Android Casus Yazılımı Yakından Tanıma

Android casus yazılım nedir, ne gibi takip özellikleri vardır? Android arama kaydı için ne tür bir casus yazılım programı edinilmelidir? Bu yazılımı yakından tanımaya başlayalım. Bu tür yazılımlar gün geçtikçe güvenliğin ön plana çıktığı günümüzde yaygınlaşmaya başlamıştır. Farklı özelliklere sahip olabilmekle birlikte temel özellikleri aynıdır. Çocuklarından haberdar olmak isteyen aileler bu tür yazılımlara ihtiyaç duymaktadır. Bu alanda kendini ispatlamış bir yazılım tercih edilmelidir.

Android Telefon Takip Nedir?

Android casus yazılım Android işletim sistemine sahip bir telefonu takip etmek amacıyla kullanılan bir casus program türüdür. Android telefon takip, Android bir cihazda gerçekleştiren, aramalar ya da mesajlaşmalar gibi telefonla yapılan eylemlerin takip edilmesidir. Yazılım hedef telefona yüklenir ve program kendisini gizler. Yazılım takip edilmesi istenen bilgileri internet aracılığıyla sunucuya aktarır ve siz bu bilgileri kullanıcı panelinizden rahatlıkla izleyebilirsiniz. Yasalar çerçevesinde hareket etmek zorunda olduğunuzu unutmayın. Android cihazlar, kullanıcıların tüm sisteme erişimine kısıtlıdır. Bu kısıtlamanın kaldırılıp kaldırılmaması takip özelliklerini etkiler. Bunlara göz atalım.

Android Casus Yazılımın Takip Farklılıkları

Telefon takip programı Android ücretsiz deneyebilir, casus telefon takip özelliklerini görebilirsiniz. Ancak takip özellikleri, root işlemi yapılıp yapılmamasına göre değişmektedir. Çünkü root işlemi telefonun erişime kapalı olan kök dizinlerinin açılmasını sağlar.

-Rootlu:

Telefona tam olarak hakim olabilirsiniz. Rootsuz takip özelliklerine ilave ek özellikler elde edersiniz. Root işleminden sonra casus yazılımınız WhatsApp takip programı gibi çalışır. Standart takip özellikleri dışında (rootsuz Android kısmını okuyun) WhatsApp, Snapchat, Viber, Skype, Telegram, Hangout, Tinder, FB Messenger, Facebook takibi yapılır. Gmail aracılığıyla yapılan e-postalar izlenir. Tarayıcı geçmişi ve yer imleri takip edilebilir.

-Rootsuz:

Root yapmadan başka telefonu takip etme mümkündür. Ancak programın sunduğu bazı takip özelliklerini kullanamazsınız. Kişileri, aramaya kayıtlarını, SMS ve MMS bilgilerini, takvimi, anahtar kelime uyarılarını, kablosuz ağ bağlantılarını, konum bilgisini, yüklenmiş uygulamaları, takvimi, notları, görevleri izleyebilirsiniz. Coğrafi çevreleme yapabilirsiniz.

Telefon Takip Programı Android İçin Ücretsiz İndirin

Android telefon takip etmek için kullanabileceğiniz en iyi programların başında mSpy gelmektedir. Başkasının telefonuna sızma mSpy sayesinde oldukça kolay hale gelmektedir. mSpy’i indirip 7 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden vazgeçebilirsiniz. Memnun kalmanız durumunda istediğiniz abonelik paketine göre makul ücretlerle devam edebilirsiniz.

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status