Aile Koruma Programı

Çocuklarını çevrimiçi ve günlük tehlikelerden korumak isteyen modern ebeveynlerin en büyük yardımcısı aile koruma programı ile siz de hemen takibe başlayın.

Aile Koruma Programı İle Çocuklarınızı Güvende Tutmak Çok Kolay

Modern dünyaya gözlerini açan çocuklar bu dünyayla ne kadar içli dışlıysalar bir o kadar da tehlikelerine karşı korumasızlar. Ebeveyn kontrol (parental control) konusunda en büyük yardımcınız olacak mSpy aile koruma programı ise çocuklarınıza her an kol kanat gerebilmeniz için gereken bütün iPhone ve Android telefon takip hizmetini düşük maliyetle sunuyor.

Aile Takip Programı Hangi Cihazlara Kurulur?

mSpy geniş uyumluluğuyla çocuklarınızın kullandığı bütün cihazları kontrol altına alabileceksiniz. Hangi cihazlara çocuk takip sistemi programları kurulabileceğini şöyle sıralayabiliriz:

 • iPhone Takip Programı: Jailbreak’li iPhone casus yazılım iOS 6 – 8.4; 9 – 9.3; jailbreak’siz iPhone casus yazılım bütün iOS sürümlerinde çalışabilmektedir.

 • Android Takip Programı: Android 4 ve işletim sistemine sahip bütün cihazlar.

 • Bilgisayar İzleme Programı: Windows XP ve üstü, Mac OS 10.7 ve üstü

Takip edilen cihazlardan toplanan bilgilerin kontrol paneline ulaştırılması için cihazların sürekli veya belirli aralıklarla internete bağlanması gerekmektedir.

mSpy’ın jailbreak’siz iPhone casus yazılım sürümü olmasına ve root’suz Android’lerde çalışabilmesine rağmen cihaza jailbreak veya root yapmadığınızda bütün özellikleri kullanamazsınız. Cihazın kullanıcı sınırlarını ortadan kaldırarak daha geniş yetkilerle gelişmiş programları kullanmayı sağlayan root ve jailbreak işlemlerinin nasıl yapılabileceğini internetteki rehberlerden öğrenebilirsiniz. Ayrıca mSpy’ın mAssistance hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Çocuk Takip Sistemi Özellikleri

mSpy aile koruma programı çocukların çevrimiçi ve günlük etkinliklerini takip etmek için pek çok özelliğe sahiptir. İnternet sitesini ziyaret ederek farklı özelliklerin bulunduğu paketleri ve abonelikleri inceleyerek ihtiyacınızı en iyi karşılayacak olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Çocuk takip sistemi tarafından sunulan özelliklerse genel olarak şunlar:

 • Gelen ve giden aramaların detaylı bilgisini edinme

 • Gönderilen ve alınan metin mesajları, e-postaları görüntüleme

 • GPS konum takibi, coğrafi çevreleme gibi yer tespiti programı özellikleri

 • Depolanan, paylaşılan, çekilen fotoğrafları ve videoları görüntüleme

 • Takvim, kişiler ve notları okuma

 • Skype, WhatsApp, Facebook Messenger, Tinder vb. anında mesajlaşma takibi

 • Ek cihaz bilgisi, yüklü uygulamaları görme

 • İnternet sitesi, gelen çağrı, uygulama engelleme, cihaz silme, cihaz kilitleme

 • Tuş vuruşu kaydetme, anahtar kelime uyarıları

 • 7/24 müşteri desteği

 • Ve çok daha fazlası!

Çocuk Koruma Programı Nasıl Kurulur?

mSpy abonelik satın alma işlemi tamamlandıktan ve ödeme onaylandıktan sonra size kontrol paneline girebilmeniz için bir e-posta gönderilecek.

E-postadaki bilgilerle kontrol paneline girdiğinizde yukarıdaki uyumluluk listesinde bahsettiğimiz programlardan hangisini yüklemek istediğiniz sorulacak. Burada hangi aile koruma programı indir, casus programı indir derseniz onu nasıl indirip kurabileceğinize dair ekran görüntülerinin de bulunduğu detaylı bir rehberle karşılaşacaksınız.

Rehberi takip ederek en başından sonuna kadar kolayca çocuk koruma programı kurulumunu tamamlayabilir ve aynı kontrol panelinden takibe hemen başlayabilirsiniz. Ama root veya jailbreak işlemlerinin bu rehberde anlatılmadığını, internetteki başka kaynakları takip ederek kolaylıkla yapabileceğinizi veya mSpy’ın mAssistance hizmetinden yararlanabileceğinizi belirtelim.

Android Kurulum   iPhone Kurulum   Bilgisayar Kurulum   Tablet Kurulum

Comments

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status